Sıkça Sorulan Sorular

Evimde kullanmakta olduğum çanak anteni DFH-UYDU yayınları için kullanabilir miyim?

Teknik Destek Departmanı her türlü teknik sorularınız ve problemleriniz için hafta içi 8:00am – 7:00pm (PST) ve Cumartesi 8:00am – 1:00pm PST saatleri arasında hizmetinizdedir. DFH Teknik Destek Departmanı’na 1 877 334-8324 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Neden DFH'i seçmeliyim?

Turkiye ile Amerika arasındaki saat farkını ortadan kaldıracak şekilde Doğu ve Batı yakası için özel hazırlanan yayın akışları ile sizlere keyifli tv izleme olanağı sunuyoruz.

DFH platformu üzerinde Türk tv kanallarını izleyebileceğim seçenekler nedir?

Turk tv kanallarını DFH araciligi ile 2 yoldan seyredebilirsiniz . 1- DFH NETWORK ün 1998 yılından beri  servis verdiği uydu alıcısına(çanak anten) sahip olabilirsiniz.Ancak bu yöntem ile seyredebileceğiniz kanal sayısı 5 kanal ile sinirlidir. 2-Günümüz internet teknolojisine uygun İP servisimize sahip olabilirsiniz. İP servisimiz üzerinde  48 Türk TV kanalı , 3 Azeri kanali, 8 İngilizce yayın yapan Uluslararası Haber ve belgesel kanalı  ve 10 adet Arab  kanalimiz bulunmaktadır. Servisimize her ay  yeni kanallar eklemek ve siz abonelerimize çok daha fazla kanal izletmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Uydu üzerinden sadece 5 kanal alıyorum. Kanal sayımı nasıl artirabilirim?

Size ücretsiz göndereceğimiz yeni teknoloji IPTV kutularımızla kanal sayinizi arttırabilir, en beğenenilen Türk kanallarını izleyebilirsiniz.

Çanak anten olmadan DFH yayınlarını izleyebilirmiyim?

Evet yeni teknoloji IP kutularimizla ile DFH yayınlarını izleyebilirsiniz.  

Ailem cok kısa bir süre için geliyor ,kutu istemeden seyretmem mümkünmü?

Sahip olduğunuz ya da herhangi bir elektronik dükkanından alabileceğiniz Roku platformu uzerinden application indirebilir ,yayınlarımıza aynı anda ulaşabilirsiniz.

DFH IP kutusunu kendi evim disindaki baska yerde seyredebilirmiyim?

Evet , çantanıza sığabilecek küçüklükte olan kutularımızı internet olan her yerde kullanabilir,  yayınlarımızı  izlemeye devam edebilirsiniz .

İp servisimde bulunan kanallarda donma sorununu nasıl cozebilirim?

1-Lütfen internet hızınızı www.speedtest.net sitesine giderek ogreniniz. 2-İnternet şirketinizi arayıp ,ödediğiniz ücrete karşılık almanız gereken internet hızını öğreniniz. 3-Size gönderdiğimiz kutuda,  HOME tuşuna 2 kere basarak menu sayfasına gelin. SETTINGS bölümününde NETWORK INFO yu  goreceksiniz, SPEED TEST e basarak 3. sıradaki kutuya gelen İNTERNET HIZINIZI kontrol edin.  4-Bu üç işlem sonrası topladığınız bilgileri ,1-877-433-4638  telefon numarasindan ya da info @dfhnet.com bişe ulaştırın. Müsteri hizmetleri servisimiz sizlere en kısa zamanda gerekli yardımı sağlayacaktır.

DFH IP kutusuna ücret ödemeden almak mümkün mü?

DFH abonelerimizin sistemleri  ücretsiz olarak yenilenmektedir.Yeni müşterilerimiz ,119.70 $  3 aylık abonelik promosyonundan faydalanabilir ve DFH IP kutusuna ücretsiz sahip olabilirler.

DFH IP kutusunu modeme bağlamadan wifi ile yayınları alabilirmiyim?

IP kutularımız  wifi yolu ile de çalışmaktadır . Size kutunuzla beraber gönderilen instruction kısmında ,wifi a nasıl  bağlanabileceğinizin bütün bilgisi mevcuttur. İnternet hızınız ve modem e uzaklığınız ,ekrandaki görüntünüzün kalitesini etkileyeceğini unutmamak gerekir.Eternet kablosu ile bağlantı yapılması durumunda daha net  ve kesintisiz yayin alabilirsiniz. WIFI sizin tek seceneginiz is ve sorun yaşıyorsaniz .WIFI EXTENDER alarak, yayınları aldığınız odadaki internet hızını  artırabilir,yayınlarımızı sorunsuz izleyebilirsiniz.

Yayınları geriye sarmam mümkümü?

OK tuşuna bastığınızda kanal listesi ekrana gelecek. kanal logosunun yanında saat işareti olan kanallarimiz geri sarma özelliği olan kanallardir .Ekranı ok tusuna basarak tüm ekran yaptıktan sonra, kumandanızdan geriye sarma tuşuyla, kanalları geriye sarabilirsiniz.

Kaçırdığım dizileri arşivden izleme imkanım varmı?

Menüden HOME tuşuna basarak VIDEO CLUB bölümüne giderek kayitli olan dizileri izleyebilirsiniz.

Tavsiye edilen internet hızı nedir?

İnternet hızınız eternet bağlantılarında çok yüksek olmasına gerek yoktur, eğer wifi ile bağlaniyorsanız daha yüksek internet hızına ihtiyacınız olacaktır.

Abonelik ödeme seçenekleri nedir?

DFH IP servisimizin ödemeleri aylık ve otomatik olarak  hesabınızdan çekilmektedir.