TV Reklamları

1998 yılında Laguna Hills, California’da kurulmuştur. Türk televizyon ve radyo kanallarını, DTH (Direct-To-Home) sistemi ile uydu üzerinden Amerika’da yıllardır yayınlamaktadır.

DFH Network Inc., Türk kanallarını abonelik sistemi ile Amerika’nın her bölgesinde, Türkçe konuşulan evlere ulaştıran ilk digital yayın kurumudur.

DFH, uydu aracılığıyla yayınladığı 5 televizyon ve IP (İnternet) aracılığıyla yayınladığ 73 televizyon kanalından oluşan Türkçe yayınları ile, izleyiciye geniş haber bültenleri, yerli diziler, ev hanımlarına yönelik programlar, talk showlar, tartışma programları ve eğlence programlarını izleme olanağı sunmaktadır.

DFH, Türkiye’nin önde gelen kanallarının Avrupa yayınlarını Amerika’da Türkçe konuşulan evlere taşırken yıllardır yapmış olduğu tekrar yayınları ile Avrupa ile Amerika; Batı Amerika ile Doğu Amerika arasındaki saat farkını olabilecek en doğru şekilde kapatmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda, tekrar yayınlarında uzun süreli reklam kuşaklarını en aza indirmektedir.

Media Kit 2017

Contact our media department877-473-5526For inquiries please fill in the formCompany nameFirst and last nameEmailYour message