Program Guide for this week

09 August 2020 Sunday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Yerli Dizi

    00:00 - 02:00
  • Yerli Dizi

    02:00 - 05:00
  • Yerli Dizi

    05:00 - 08:00
  • Hafta Sonu atv Ana Haber

    08:00 - 10:00
  • Sans Kapiyi Calinca Yarisma tekrar

    10:00 - 13:07
  • Babam yerli Film

    13:07 - 15:09
  • Kimse Bilmez 22.Bl. Tekrar

    15:09 - 17:29
  • Bir Zamanlar Cukurova 44.Bl.

    17:29 - 20:00
  • Milyoner Ozel

    20:00 - 20:42
  • Kimse Bilmez 22.Bl. Tekrar

    20:42 - 23:02
  • Cumartesi Surprizi

    00:00 - 02:00
  • Kalbimin Efendisi

    02:00 - 04:30
  • Oh Olsun

    04:30 - 07:45
  • Hafta Sonu Ana Haber

    07:45 - 10:00
  • Neseli Gunler Yerli Film

    10:00 - 13:51
  • Pazar Suprizi

    13:51 - 16:09
  • Ne Olacak Simdi Yeril Film

    16:09 - 17:20
  • Hafta Sonu Ana Haber

    17:20 - 18:41
  • Salak Milyoner

    18:41 - 20:01
  • Neseli Gunler Yerli Film

    20:01 - 21:33
  • Tatli Dillim Yerli Film

    21:33 - 22:55
  • Magazin D Cumartesi

    00:00 - 03:00
  • Arda ile Omuz Omuza

    03:00 - 04:00
  • Besinci Tat

    04:00 - 04:45
  • Set Arasi

    04:45 - 05:00
  • Yerli Film

    05:00 - 08:45
  • Kanal D Haber Hafta Sonu

    08:45 - 10:00
  • Carkifelek

    10:00 - 12:30
  • Uzak Ara eglence

    12:30 - 14:45
  • Uzak Ara eglence

    14:45 - 17:15
  • Adi Efsane

    17:15 - 18:50
  • 5N1K

    18:50 - 21:30
  • Yabanci Damat

    21:30 - 22:50
  • Memet Ozer ile Mutfakta

    00:00 - 01:15
  • Her Yerde Sen

    01:15 - 04:45
  • Yaparsin Askim

    04:45 - 08:00
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    08:00 - 10:00
  • Adile Teyze

    10:00 - 13:45
  • Ilk bulusma

    13:45 - 14:57
  • Sevkat Yerimdar

    14:57 - 16:30
  • Dunya Avucunuzda

    16:30 - 17:17
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    17:17 - 18:03
  • Yaparsin Askim

    18:03 - 20:23
  • Hayat Bayram Olsa

    20:23 - 21:56
  • Adile Teyze

    21:56 - 23:08
  • Yerli Sinema

    00:00 - 00:45
  • Yerli Sinema

    00:45 - 03:15
  • Yerli Sinema

    03:15 - 14:19
  • Dogdugun Ev Kaderindir

    14:19 - 15:57
  • Master Chef Kolaj

    15:57 - 18:10
  • Para bende

    18:10 - 20:22
  • 8 X 8

    20:22 - 21:59