DFH Network Inc.

(Direct-From-Home)

1998 yılında Laguna Hills, California’da kurulmuştur. Türk televizyon kanallarını, DTH (Direct-To-Home) sistemi ile uydu üzerinden Amerika’da yıllardır yayınlamaktadır.

DFH Network Inc., Türk televizyon kanallarını abonelik sistemi ile Amerika, Kanada, Meksika, Amerikan adaları ve Avrupa ülkelerinde Türkçe konuşulan evlere ulaştıran ilk dijital yayın kurumudur.

DFH, uydu aracılığıyla yayınladığı 5 televizyon kanalı ve internet (IPWorldTV) aracılığıyla yayınladığı 60’dan fazla televizyon kanalından oluşan Türkçe yayınları ile izleyicilere haber bültenleri, yerli diziler, ev hanımlarına yönelik programlar, talk showlar, tartışma ve eğlence programları izleme olanağı sunmaktadır.

DFH, Türkiye’nin önde gelen kanallarını Amerika’da Türkçe konuşulan evlere taşırken yıllardır yapmış olduğu tekrar yayınları aracılığıyla Türkiye ile Amerika arasındaki saat farkını olabilecek en doğru şekilde kapatmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda, tekrar yayınlarında uzun süreli reklam kuşaklarını en aza indirmektedir.