Program Guide for this week

31 May 2020 Sunday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Yerli Dizi

    00:00 - 02:00
  • Yerli Dizi

    02:00 - 05:00
  • Yerli Dizi

    05:00 - 08:00
  • Hafta Sonu atv Ana Haber

    08:00 - 09:54
  • Nihat Hatipoglu ile

    09:54 - 10:59
  • Maidenin Altin Gunu Yerli Film

    10:59 - 14:27
  • Kimse Bilmez 4.Bl. Tekrar

    14:27 - 16:43
  • Uzun Hikaye Yerli Film

    16:43 - 18:53
  • Maidenin Altin Gunu Yerli Film

    18:53 - 20:27
  • Kim Milyoner Ozel Bl.

    20:27 - 21:12
  • Maidenin Altin Gunu Yerli Film

    21:12 - 22:08
  • Cumartesi Surprizi

    00:00 - 02:00
  • Kalbimin Efendisi

    02:00 - 04:30
  • Ask Aglatir

    04:30 - 07:45
  • Hafta Sonu Ana Haber

    07:45 - 09:00
  • Yalanci Yarim Yerli Film

    09:00 - 14:10
  • Pazar Suprizi

    14:10 - 16:30
  • Refika'yla

    16:30 - 17:01
  • Hafta Sonu Ana Haber

    17:01 - 18:22
  • Survivor (TV8 Musterek Yayin)

    18:22 - 21:30
  • Bizim Aile yerli film

    21:30 - 22:10
  • Magazin D Cumartesi

    00:00 - 03:00
  • Arda ile Omuz Omuza

    03:00 - 04:00
  • Besinci Tat

    04:00 - 04:45
  • Set Arasi

    04:45 - 05:00
  • Kilibik Yerli Film

    05:00 - 08:45
  • Kanal D Haber Hafta Sonu

    08:45 - 10:00
  • Carkifelek

    10:00 - 12:30
  • Cetin Ceviz yerli Film

    12:30 - 14:45
  • Cetin Ceviz yerli Film

    14:45 - 17:15
  • 5N1K

    17:15 - 18:50
  • Akasya duragi

    18:50 - 22:30
  • Memet Ozer ile Mutfakta

    00:00 - 01:15
  • Her Yerde Sen

    01:15 - 04:45
  • Yasak Elma

    04:45 - 08:00
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    08:00 - 09:45
  • Davaro Yerli Film

    09:45 - 12:00
  • Memet Ozer ile Mutfakta

    12:00 - 12:41
  • Niyazi Bey Yerli Film

    12:41 - 14:15
  • Sevkat Yerimdar

    14:15 - 15:58
  • Merve Ile Benden Yoylemesi

    15:58 - 17:32
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    17:32 - 18:18
  • Davaro Yerli Film

    18:18 - 19:49
  • Yaparsin Askim

    19:49 - 22:35
  • Yerli Sinema

    00:00 - 00:45
  • Yerli Sinema

    00:45 - 03:15
  • Survivor 2020 Unluler-Gonulluler

    03:15 - 14:25
  • Cakallarla Dans Yerli Film

    14:25 - 15:58
  • Survivor 2020 Unluler-Gonulluler Yeni

    15:58 - 19:08
  • Survivor 2020 Unluler-Gonulluler Yeni

    19:08 - 22:16