Program Guide for this week

31 March 2020 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatlisert

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 09:00
  • ATV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    10:00 - 13:55
  • Muge Anli ile Tatlisert

    13:55 - 16:17
  • Esra Erol da

    16:17 - 18:21
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    18:21 - 20:37
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    20:37 - 22:54
  • Zahide Yetis'le

    00:00 - 01:15
  • Kuaforum Sensin

    01:15 - 05:00
  • Zemheri

    05:00 - 07:45
  • Show Ana Haber

    07:45 - 09:00
  • Guldur Guldur Show - Tekrar

    09:00 - 13:45
  • Kendine Iyi Bak

    13:45 - 14:59
  • Zahide Yetis'le

    14:59 - 17:14
  • Show Ana Haber

    17:14 - 18:38
  • Kuzey Yildizi - Tekrar

    18:38 - 21:03
  • Ramo - Tekrar

    21:03 - 23:40
  • Neler Oluyor Hayatta

    00:00 - 02:15
  • Muge Ve Gulsenle 2. Sayfa

    02:15 - 06:00
  • Gelinim Mutfakta

    06:00 - 07:00
  • Arka Sokaklar

    07:00 - 09:00
  • Kanal D Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Hekimoglu

    10:00 - 13:29
  • Muge Ve Gulsenle 2. Sayfa

    13:29 - 14:57
  • Gelinim Mutfakta

    14:57 - 17:12
  • Hekimoglu

    17:12 - 20:00
  • Hekimoglu

    20:00 - 22:48
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:45 - 02:45
  • Yasak Elma

    02:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topalla Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    09:00 - 10:30
  • Baraj - Tekrar

    10:30 - 13:28
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:28 - 15:02
  • Zuhal Topal'la

    15:02 - 17:00
  • Fox Ana Haber

    17:00 - 18:20
  • Baraj - Tekrar

    18:20 - 20:11
  • Baraj - Tekrar

    20:11 - 22:03
  • Gel Konusalim

    00:00 - 03:00
  • Doya Doya Moda

    03:00 - 07:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    07:00 - 10:00
  • Survivor 2020

    10:00 - 14:10
  • Doya Doya Moda

    14:10 - 16:29
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    16:29 - 17:58
  • Survivor 2020

    17:58 - 20:58
  • Survivor 2020

    20:58 - 22:59