Program Guide for this week

30 May 2020 Saturday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Canevim

    00:00 - 03:00
  • Guven Bana

    03:00 - 05:25
  • Kimse Bilmez

    05:25 - 09:00
  • Canevim

    04:30 - 09:00
  • Atv Haftasonu Ana Haber Bulteni

    09:00 - 10:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister Yeni Bl.

    10:00 - 14:15
  • Kardes Payi

    14:15 - 15:38
  • Kimse Bilmez 3.Bl.Tekrar

    15:38 - 18:10
  • Nihat hatipoglu Ile Iftar

    18:10 - 18:57
  • Kim Milyoner Olmak Ister Yeni Bl.

    18:57 - 21:16
  • Kardes Payi

    21:16 - 22:33
  • Cumartesi Surprizi

    00:00 - 03:00
  • Kuaforum Sensin

    03:00 - 05:30
  • Cocuktan Al Haberi

    05:30 - 07:00
  • Cocuktan Al Haberi

    07:00 - 08:45
  • Haftasonu Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show Tekrar

    10:00 - 14:20
  • Cumartesi Suprizi

    14:20 - 15:47
  • Tarkan Yerli Film

    15:47 - 16:51
  • Haftasonu Ana Haber

    16:51 - 18:12
  • Survivor Yeni Bl. Destek Yayin

    18:12 - 21:22
  • Turgay Ile Lezzet.Yolu.

    21:22 - 21:59
  • Tarkan Yerli Film

    21:59 - 23:05
  • Magazin D Pazar

    00:00 - 03:00
  • Arda ile Omuz Omuza

    03:00 - 04:00
  • Ayhan Sicimoglu ile Renkler

    04:00 - 05:00
  • Tarzan yabanci Film

    05:00 - 08:45
  • Kanal D Haftasonu Haber

    08:45 - 10:00
  • Kilibik

    10:00 - 11:45
  • Cehennem Melekleri

    11:45 - 12:45
  • Beyaz Show

    12:45 - 16:00
  • Poyraz karayel

    16:00 - 18:30
  • Ardanin Ramazan mutfagi

    18:30 - 19:00
  • Muzik

    19:00 - 21:00
  • Akasya Duragi

    21:00 - 23:00
  • Ilker Karagoz ile Calar Saat

    00:00 - 01:15
  • Her Yerde Sen

    01:15 - 03:45
  • Baraj

    03:45 - 06:00
  • FOX Ana Haber Hafta Sonu

    06:00 - 09:00
  • Benimle Soyle Yeni Bolum

    09:00 - 12:25
  • Sevkat yerimdar

    12:43 - 15:35
  • Niyazi bey Yerli Film

    15:10 - 17:09
  • FOX Ana Haber Hafta Sonu

    17:09 - 17:55
  • Benimle Soyle Yeni Bolum

    17:55 - 19:59
  • Yaparsin Askim

    19:59 - 22:24
  • Memet Ozer Ile Tekrar

    22:24 - 23:07
  • Oynat Bakalim

    00:00 - 00:15
  • Celal ile Ceren

    00:15 - 02:30
  • Master Chef Turkiye

    02:30 - 07:15
  • Oynat Bakalim

    07:15 - 10:00
  • Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler (Yeni Sezon)

    10:00 - 14:05
  • Cakallarla Dans Yerli Film

    14:15 - 15:33
  • Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler

    15:45 - 18:55
  • Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler

    18:55 - 22:05