Program Guide for this week

29 February 2020 Saturday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Yerli Dizi

    00:00 - 02:00
  • Yerli Dizi

    02:00 - 05:00
  • Yerli Dizi

    05:00 - 08:00
  • Hafta Sonu atv Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Afacan Arabalar

    09:00 - 13:17
  • Bir Zamanlar Cukurova (Tekrar)

    13:17 - 15:44
  • Kurulus Osman (Tekrar)

    15:44 - 18:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    18:00 - 20:04
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    20:04 - 22:09
  • Cumartesi Surprizi

    00:00 - 02:00
  • Kalbimin Efendisi

    02:00 - 04:30
  • Ask Aglatir

    04:30 - 07:45
  • Hafta Sonu Ana Haber

    07:45 - 09:00
  • Kuzey Yildizi Ilk Ask

    09:00 - 13:19
  • Cumartesi Surprizi

    13:19 - 15:49
  • Arabesk - Yerli Film

    15:49 - 17:22
  • Hafta Sonu Ana Haber

    17:22 - 18:44
  • Kuzey Yildizi Ilk Ask

    18:44 - 21:22
  • Kuzey Yildizi Ilk Ask

    21:22 - 23:28
  • Magazin D Cumartesi

    00:00 - 03:00
  • Arda ile Omuz Omuza

    03:00 - 04:00
  • Besinci Tat

    04:00 - 04:45
  • Set Arasi

    04:45 - 05:00
  • Yerli Dizi Tekrar

    05:00 - 08:45
  • Kanal D Haber Hafta Sonu

    08:45 - 10:00
  • Recep Ivedik

    10:00 - 12:15
  • Yabanci Sinema

    12:15 - 14:30
  • Yabanci Sinema

    14:30 - 15:02
  • Magazin D

    15:02 - 17:19
  • Arda ile Omuz Omuza

    17:19 - 18:03
  • Afilli Ask

    18:03 - 20:29
  • Afilli Ask

    20:29 - 22:56
  • Memet Ozer ile Mutfakta

    00:00 - 01:15
  • Her Yerde Sen

    01:15 - 04:45
  • Yasak Elma

    04:45 - 08:00
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    08:00 - 09:00
  • Zumruduanka

    09:00 - 13:18
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    13:18 - 14:05
  • Yasak Elma - Tekrar

    14:05 - 16:18
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    16:18 - 17:05
  • Zumruduanka

    17:05 - 19:32
  • Zumruduanka

    19:32 - 21:58
  • Yerli Sinema

    00:00 - 00:45
  • Yerli Sinema

    00:45 - 03:15
  • Master Chef Turkiye

    03:15 - 09:00
  • O Ses Turkiye

    09:00 - 13:15
  • Kick Box

    13:15 - 14:30
  • 8 x 8

    14:30 - 15:39
  • Afilli Ask - Kanal D Destek Yayin Yeni Bolum

    15:39 - 18:05
  • Survivor 2020 Unluler-Gonulluler

    18:05 - 20:36
  • Survivor 2020 Unluler-Gonulluler

    20:36 - 23:07