Program Guide for this week

28 June 2022 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Hercai

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 05:00
  • Esra Erol'la

    05:00 - 07:30
  • ATV Ana Haber

    07:30 - 10:00
  • Destan-Yeni Bolum

    10:00 - 12:36
  • Cakallarla Dans-Yerli Sinema

    12:36 - 14:21
  • Destan-2.Bolum

    14:21 - 16:28
  • Kardeslerım-2.Bolum

    16:28 - 18:42
  • Turler Cıldırmıs Olmalı-Yerlı Sınema

    18:42 - 20:20
  • Senı Gıdı Senı-Yerlı Sınema

    20:20 - 22:01
  • Turler Cıldırmıs Olmalı-Yerlı Sınema

    22:01 - 23:39
  • Yeni Gelin

    00:00 - 02:00
  • Kalp Atisi

    02:00 - 03:00
  • Oyku Gurman Ile Gunun Yemegi

    03:00 - 06:00
  • Didem Yilmaz Aslan'la Vazgecme

    06:00 - 08:30
  • Show Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Guldur Guldur Show - Tekrar

    10:00 - 14:16
  • Didem Yilmaz Aslan'la Vazgecme

    14:16 - 17:00
  • Show Ana Haber

    17:00 - 18:01
  • Guldur Guldur Show - Tekrar

    18:01 - 21:08
  • Guldur Guldur Show - Tekrar

    21:08 - 23:10
  • Zahide Yetis ile Gelin Gorun

    00:00 - 02:15
  • Yaprak Dokumu

    02:15 - 06:00
  • Gelinim Mutfakta

    06:00 - 08:45
  • Kanal D Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Uc Kiz Kardes -Yeni Dizi

    10:00 - 12:38
  • Neler Oluyor Hayatta

    12:38 - 14:07
  • Yaprak Dokumu

    14:07 - 15:32
  • Gelinim Mutfakta

    15:32 - 17:48
  • Gelın Halayı-Yerlı Sınema

    17:48 - 19:44
  • Gelın Halayı-Yerlı Sınema

    19:44 - 21:40
  • Yaprak Dokumu

    21:40 - 23:05
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 01:45
  • En Hamarat Benim

    01:45 - 06:00
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Senden Daha Guzel -Yeni Dizi

    10:00 - 13:32
  • Sen Cal Kapımı-2.Bolum

    13:32 - 15:54
  • Yasak Elma-Tekrar

    15:54 - 17:46
  • Fox Ana Haber

    17:46 - 18:33
  • Senden Daha Guzel -Yeni Bolum

    18:33 - 20:38
  • Senden Daha Guzel -Yeni Bolum

    20:38 - 22:43
  • Survivor Panorama

    00:00 - 03:15
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    03:15 - 07:15
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    07:15 - 10:00
  • Survivor All Star

    10:00 - 14:31
  • Canim Annem-Dizi

    14:31 - 15:21
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    15:21 - 17:22
  • Survivor All Star

    17:22 - 20:25
  • Survivor All Star

    20:25 - 23:28