Program Guide for this week

27 May 2020 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Sen Anlat Karadeniz

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 10:03
  • Atv Ana Haber

    10:03 - 11:30
  • Nihat Hatipoglu ile Iftar

    11:30 - 12:06
  • Kurulus Osman -22.Bolum-

    12:06 - 14:19
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    14:19 - 16:32
  • Esra Erol'da

    16:32 - 18:38
  • Kurulus Osman -23.Bolum-

    18:38 - 20:54
  • Kurulus Osman -23.Bolum-

    20:54 - 23:10
  • Iliski Durumu Karisik

    00:00 - 02:15
  • Kuaforum Sensin

    02:15 - 06:00
  • Refika Ile Test Mutfagi

    06:00 - 08:00
  • Pis Yedili -Tekrar-

    08:00 - 09:00
  • Show TV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Copculer Krali

    10:00 - 12:00
  • Oflu Hoca'nin Sifresi

    12:00 - 13:46
  • Kuzey Yildizi -24.Bolum Tekrar

    13:46 - 16:08
  • Yeni Gelin -6. Bolum Tekrar-

    16:08 - 16:52
  • Show TV Ana Haber

    16:52 - 18:16
  • Survivor 2020

    18:16 - 20:20
  • Survivor 2020

    20:20 - 22:23
  • Muge ve Gulsenle 2. Sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Ask-i Memnu

    06:00 - 08:00
  • Yarali Kuslar

    08:00 - 09:00
  • Buket Aydin'la Kanal D Haber

    09:00 - 10:15
  • Her Sey Seninle Guzel

    10:15 - 12:40
  • Kuzey Guney -32. Bolum-

    12:40 - 14:20
  • Ask-i Memnu -39. Bolum-

    14:20 - 16:13
  • Oyle Bir Gecer Zamanki-3.Bolum

    16:13 - 17:46
  • Gorumce

    17:46 - 19:28
  • Gorumce

    19:28 - 21:10
  • Oyle Bir Gecer Zamanki-3.Bolum

    21:10 - 22:43
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • Sizi Boyle Alalim

    02:00 - 05:00
  • Temizlik Benim Isim

    05:00 - 07:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    07:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:30
  • Hababam Sinifi Merhaba

    10:30 - 12:29
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    12:29 - 13:15
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:15 - 15:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:00 - 16:59
  • Fox Ana Haber

    16:59 - 18:12
  • Gorumce

    18:12 - 19:54
  • Tatli Bela

    19:54 - 21:21
  • Tatli Bela

    21:21 - 22:48
  • Gel Konusalim

    00:00 - 02:15
  • Bugun Dugunumuz Var

    02:15 - 03:30
  • Oynat Bakalım

    03:30 - 05:00
  • Survivor Panorama

    05:00 - 09:00
  • Survivor 2020

    09:00 - 13:36
  • Survivor Ekstra

    13:36 - 14:40
  • Doya Doya Moda

    14:40 - 17:00
  • Survivor 2020

    17:00 - 19:03
  • Survivor 2020

    19:03 - 21:06
  • Survivor Panorama

    21:06 - 22:38