Program Guide for this week

26 May 2020 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatlisert

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 10:00
  • ATV Ana Haber

    10:00 - 11:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    11:00 - 13:25
  • Hercai - Tekrar

    13:25 - 16:00
  • Esra Erol da

    16:00 - 18:05
  • Mazhar Alanson Bayram Konseri

    18:05 - 18:58
  • Mazhar Alanson Bayram Konseri

    18:58 - 19:51
  • Hercai - Tekrar

    19:51 - 22:25
  • Zahide Yetis'le

    00:00 - 01:15
  • Kuaforum Sensin

    01:15 - 05:00
  • Kuzey Yildizi Ilk Ask

    05:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 13:35
  • Kuzey Yildizi - 23.Bolum

    13:35 - 15:17
  • Yeni Gelin - 5.Bolum

    15:17 - 17:32
  • Show Ana Haber

    17:32 - 18:54
  • Survivor 2020

    18:54 - 21:05
  • Survivor 2020

    21:05 - 23:17
  • Neler Oluyor Hayatta

    00:00 - 02:15
  • Muge Ve Gulsenle 2. Sayfa

    02:15 - 06:00
  • Gelinim Mutfakta

    06:00 - 07:00
  • Arka Sokaklar

    07:00 - 09:00
  • Kanal D Ana Haber

    09:00 - 11:00
  • Hekimoglu

    11:00 - 13:20
  • Kuzey Guney - 31.Bolum

    13:20 - 15:00
  • Ask-i Memnu - 38.Bolum

    15:00 - 16:52
  • Oyle Bir Gecer Zaman ki

    16:52 - 18:22
  • Ibrahim Tatlises Harbiye Konseri

    18:22 - 20:48
  • Ibrahim Tatlises Harbiye Konseri

    20:48 - 23:29
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:45 - 02:45
  • Yasak Elma

    02:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topalla Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    09:00 - 10:50
  • Memet Ozer Ile Mutfakta

    10:50 - 15:04
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    15:04 - 16:33
  • Zuhal Topal'la

    16:33 - 17:34
  • Fox Ana Haber

    17:34 - 18:21
  • Ibrahim Tatlises Harbiye Konseri

    18:21 - 20:47
  • Kayseri Aslani

    20:47 - 22:07
  • Kayseri Aslani

    22:07 - 23:28
  • Gel Konusalim

    00:00 - 03:00
  • Doya Doya Moda

    03:00 - 07:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    07:00 - 10:00
  • Survivor 2020

    10:00 - 13:42
  • Doya Doya Moda

    13:42 - 16:00
  • Survivor Ekstra

    16:00 - 17:25
  • Survivor Panorama

    17:25 - 18:50
  • Survivor 2020

    18:50 - 21:00
  • Survivor 2020

    21:00 - 23:15