Program Guide for this week

26 January 2022 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Zahide Yetis Ile Mutfak Bahane

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol'da

    06:20 - 08:00
  • Atv Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Kurulus Osman

    09:00 - 13:20
  • Muge Anlı ile Tatli Sert

    13:20 - 15:35
  • Esra Erol'da

    15:35 - 17:45
  • Kurulus Osman - Yeni Bolum

    17:45 - 20:07
  • Kurulus Osman-Yeni Bolum

    20:07 - 22:26
  • Yeni Gelin

    00:00 - 02:15
  • Kalp Atisi

    02:15 - 05:00
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:00 - 07:00
  • Show TV Ana Haber

    07:00 - 09:00
  • Kibar Feyzo -Turk Filmi

    09:00 - 11:04
  • Atla Gel Saban -Turk Filmi

    11:04 - 12:33
  • Dr. Ender Sarac ile Saglikli Gunler

    12:33 - 14:05
  • Didem Aslan'la Vazgecme

    14:05 - 16:25
  • Show Tv Ana Haber

    16:25 - 17:47
  • Kibar Feyzo -Turk Filmi

    17:47 - 19:08
  • Atla Gel Saban -Turk Filmi

    19:08 - 20:30
  • Kibar Feyzo -Turk Filmi

    20:30 - 21:50
  • Atla Gel Saban -Turk Filmi

    21:50 - 23:13
  • Zahide Yetis'le Gelin Gorun

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Arka Sokaklar

    06:00 - 08:00
  • Kanal D Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Sarkilar Bizi Soyler -Tekrar

    09:00 - 11:50
  • Feride -Yerli Sinema

    11:50 - 13:23
  • Neler Oluyor Hayatta

    13:23 - 15:03
  • Yaprak Dokumu

    15:03 - 16:34
  • Gelinim Mutfakta

    16:34 - 18:54
  • Yargi -Tekrar

    18:54 - 21:09
  • Yargi -Tekrar

    21:09 - 23:25
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • Sizi Boyle Alalim

    02:00 - 03:00
  • Temizlik Benim Isim

    03:00 - 05:00
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    05:00 - 08:00
  • Fox Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Kanunsuz Topraklar -Yeni Bolum

    09:00 - 12:52
  • Memet Ozer Ile Mutfakta

    12:52 - 13:38
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    13:38 - 15:11
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    15:11 - 16:56
  • Fox Ana Haber

    16:56 - 17:45
  • Kanunsuz Topraklar -Yeni Bolum

    17:45 - 20:01
  • Kanunsuz Topraklar -Yeni Bolum

    20:01 - 22:18
  • Oynat Bakalım

    00:00 - 02:15
  • 8'de Saglik

    02:15 - 03:30
  • Survivor 2021

    03:30 - 05:00
  • Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa

    05:00 - 07:00
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    07:00 - 10:00
  • MasterChef

    10:00 - 13:22
  • Survivor Panorama

    13:22 - 15:06
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    15:06 - 17:13
  • Survivor All Star

    17:13 - 20:14
  • Survivor All Star

    20:14 - 23:15