Program Guide for this week

25 May 2020 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 02:00
  • ATV Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 05:20
  • Esra Erol'da

    05:20 - 07:00
  • ATV Ana Haber

    07:00 - 08:30
  • Nihat Hatipoglu Ile Iftar

    08:30 - 10:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    10:00 - 12:18
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    12:18 - 14:19
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    14:19 - 16:13
  • Esra Erol'da

    16:13 - 18:16
  • Kardesim Benim

    18:16 - 20:10
  • Kardesim Benim

    20:10 - 22:04
  • Dizi Tv

    22:04 - 22:43
  • Zahide Yetis'le

    00:00 - 01:30
  • Kuaforum Sensin

    01:30 - 05:00
  • Pis Yedili

    05:00 - 08:30
  • Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Cici Babam

    10:00 - 13:46
  • Guldur Guldur Show

    13:46 - 15:30
  • Yeni Gelin-4.Bolum

    15:30 - 17:29
  • Ana Haber

    17:29 - 18:50
  • Survivor 2020

    18:50 - 21:05
  • Cakalllarla Dans

    21:05 - 22:28
  • Gelinim Mutfakta

    00:00 - 02:45
  • Gelinim Mutfakta

    02:45 - 05:15
  • Arka Sokaklar

    05:15 - 07:45
  • Kanal D Haber

    07:45 - 10:00
  • Eksi Elmalar

    10:00 - 12:28
  • Kuzey ve Guney -30.Bolum-

    12:28 - 14:04
  • Ask-ı Memnu -37.Bolum-

    14:04 - 15:44
  • Oyle Bir Gecer Zamanki-1.bolum

    15:44 - 17:20
  • Carkifelek

    17:20 - 19:09
  • Carkifelek

    19:09 - 20:58
  • Oyle Bir Gecer Zamanki

    20:58 - 22:34
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 01:15
  • Hayat Sevince Guzel

    01:15 - 03:00
  • Temizlik Benim Isim

    03:00 - 06:00
  • Zuhal Topal'la

    06:00 - 08:30
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Cingoz Recai : Bir Efsanenin Donusu

    10:00 - 12:01
  • Mehmet Ozer Ile Mutfakta

    12:01 - 12:46
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    12:46 - 14:31
  • Zuhal Topal'la

    14:31 - 16:29
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    16:29 - 17:15
  • Organik Ask

    17:15 - 18:52
  • Organik Ask

    18:52 - 20:29
  • Maskeli Besler Intikam Pesinde

    20:29 - 21:56
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    21:56 - 22:41
  • Survivor Panorama

    00:00 - 02:00
  • Eksi Elmalar

    02:00 - 05:00
  • Doya Doya Moda

    05:00 - 08:00
  • Survivor Panorama

    08:00 - 11:00
  • Survivor 2020

    11:00 - 13:31
  • Survivor Ekstra

    13:31 - 14:25
  • Doya Doya Moda

    14:25 - 16:26
  • Survivor 2020

    16:26 - 18:41
  • Survivor 2020

    18:41 - 20:56
  • Survivor Panorama

    20:56 - 22:28