Program Guide for this week

25 February 2020 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatlisert

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 09:00
  • ATV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    10:00 - 12:45
  • Muge Anli ile Tatlisert

    12:45 - 14:47
  • Esra Erol da

    14:47 - 16:58
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz - 158.Bolum

    16:58 - 18:56
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz - 158.Bolum

    18:56 - 20:55
  • Kurulus Osman - Tekrar -

    20:55 - 23:11
  • Zahide Yetis'le

    00:00 - 01:15
  • Kuaforum Sensin

    01:15 - 05:00
  • Zemheri

    05:00 - 07:45
  • Show Ana Haber

    07:45 - 09:00
  • Ramo

    09:00 - 13:16
  • Kendine Iyi Bak

    13:16 - 14:27
  • Zahide Yetis'le

    14:27 - 16:45
  • Show Ana Haber

    16:45 - 18:07
  • Ramo

    18:07 - 20:26
  • Ramo

    20:26 - 22:47
  • Muge Ve Gulsenle 2. Sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Ask-i Memnu

    06:00 - 07:00
  • Yarali Kuslar

    07:00 - 09:00
  • Kanal D Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kaptan Amerika: Kis Askeri

    10:00 - 13:19
  • Muge Ve Gulsenle 2. Sayfa

    13:19 - 14:57
  • Gelinim Mutfakta

    14:57 - 17:35
  • Hekimoglu

    17:35 - 20:26
  • Hekimoglu

    20:26 - 22:47
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:45 - 02:45
  • Yasak Elma

    02:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topalla Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    09:00 - 13:40
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:40 - 15:25
  • Zuhal Topal'la

    15:25 - 17:37
  • Fox Ana Haber

    17:37 - 18:23
  • Kafalar Karisik

    18:23 - 19:52
  • Arog

    19:52 - 21:50
  • Arog

    21:50 - 23:47
  • Gel Konusalim

    00:00 - 03:00
  • Doya Doya Moda

    03:00 - 07:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    07:00 - 10:00
  • Survivor 2020

    10:00 - 12:45
  • Survivor Panorama

    12:45 - 14:43
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    14:43 - 16:58
  • Survivor 2020

    16:58 - 19:17
  • Survivor 2020

    19:17 - 21:36