Program Guide for this week

24 January 2022 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • ATV Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 05:30
  • Esra Erol'da

    05:30 - 08:00
  • ATV Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Kalp Yarasi-Yeni Bolum

    09:00 - 13:18
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:18 - 15:38
  • Esra Erol'da

    15:38 - 17:50
  • Kalp Yarasi-Yeni Bolum

    17:50 - 20:13
  • Kalp Yarasi-Yeni Bolum

    20:13 - 22:37
  • Dr. Ender Sarac Ile Saglıklı Gunler

    00:00 - 02:30
  • Turgay Başyayla Ile Lezzet Yolculugu

    02:30 - 04:30
  • Kalp Atisi

    04:30 - 05:30
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:30 - 07:30
  • Show Ana Haber

    07:30 - 09:00
  • Uc Kurus-Yeni Bolum

    09:00 - 13:16
  • Dr. Ender Sarac ile Saglikli Gunler

    13:16 - 14:49
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    14:49 - 17:07
  • Show Ana Haber

    17:07 - 18:29
  • Uc Kurus-Yeni Bolum

    18:29 - 20:52
  • Uc Kurus-Yeni Bolum

    20:52 - 23:14
  • Neler Oluyor Hayatta

    00:00 - 01:45
  • Yaprak Dokumu

    01:45 - 03:15
  • Gelinim Mutfakta

    03:15 - 05:45
  • Arka Sokaklar

    05:45 - 07:00
  • Kanal D Ana Haber

    07:00 - 09:00
  • Cok Guzel Hareketler 2

    09:00 - 12:29
  • Neler Oluyor Hayatta

    12:29 - 14:04
  • Yaprak Dokumu-1.Bolum

    14:04 - 15:32
  • Gelinim Mutfakta

    15:32 - 17:50
  • Cok Guzel Hareketler 2 -Yeni Bolum

    17:50 - 19:40
  • Cok Guzel Hareketler 2 -Yeni Bolum

    19:40 - 21:30
  • Evim Sensin -Yerli Sinema

    21:30 - 23:11
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • En Hamarat Benim

    02:00 - 05:00
  • Fulya ile Umudun Olsun

    05:00 - 08:00
  • Fox Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Yasak Elma

    09:00 - 12:30
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    12:30 - 13:16
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    13:16 - 14:55
  • Fulya ile Umudun Olsun

    14:55 - 16:42
  • Fox Ana Haber

    16:42 - 17:30
  • Yasak Elma-Yeni Bolum

    17:30 - 19:25
  • Yasak Elma-Yeni Bolum

    19:25 - 21:17
  • Evlilik Hakkinda Hersey -Tekrar

    21:17 - 23:38
  • MasterChef Turkiye

    00:00 - 03:00
  • Doya Doya Moda

    03:00 - 06:15
  • MasterChef Turkiye - Kolaj

    06:15 - 09:00
  • MasterChef Turkiye -Yeni Bolum

    09:00 - 13:20
  • Survivor Panorama

    13:20 - 15:04
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    15:04 - 17:15
  • Survivor All Star

    17:15 - 20:26
  • Survivor All Star

    20:26 - 23:36