Program Guide for this week

24 January 2020 Friday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Sen Anlat Karadeniz

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 05:30
  • Bir Zamanlar Cukurova

    05:30 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Hercai

    10:00 - 13:20
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:20 - 15:34
  • Esra Erol'la

    15:34 - 17:36
  • Atv Ana Haber

    17:36 - 18:32
  • Kabadayı - 6. Bolum

    18:32 - 20:28
  • Hercai - 29.Bolum

    20:28 - 22:59
  • Kendine Iyi Bak

    00:00 - 02:00
  • Ask Laftan Anlamaz

    02:00 - 02:45
  • Kuaforum Sensin

    02:45 - 06:00
  • Yeni Gelin

    06:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 12:48
  • Kendine Iyi Bak

    12:48 - 14:02
  • Zahide Yetis'le

    14:02 - 17:04
  • Show Ana Haber

    17:04 - 18:25
  • Guldur Guldur Show

    18:25 - 20:12
  • Guldur Guldur Show

    20:12 - 21:59
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    00:00 - 02:30
  • Afili Ask

    02:30 - 05:15
  • Aski memnu

    05:15 - 07:15
  • Yarali Kuslar

    07:15 - 09:00
  • Kanal D Haber

    09:00 - 10:00
  • Son Ultimatom

    10:00 - 12:30
  • Son Ultimatom

    12:30 - 14:30
  • Kobra Takibi

    14:30 - 16:00
  • Gelinim Mutfakta

    16:00 - 17:00
  • Arka Sokaklar

    17:00 - 19:34
  • Arka Sokaklar

    19:34 - 22:24
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Yasak Elma

    00:45 - 03:45
  • Sevkat Yerimdar

    03:45 - 06:00
  • Her Yerde Sen

    06:00 - 09:00
  • FOX Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Mucize Doktor

    10:00 - 11:40
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    11:40 - 13:23
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:23 - 15:08
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:08 - 17:23
  • Fatih Portakal'la Fox Ana Haber

    17:23 - 18:09
  • Benımle Soyle

    18:09 - 20:03
  • Benımle Soyle

    20:03 - 21:58
  • Gel Konusalim

    00:00 - 00:45
  • Doya Doya Moda

    00:45 - 01:45
  • Doya Doya Moda / Yeni Bölüm

    01:45 - 05:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz / Yeni Bölüm

    05:00 - 09:00
  • MasterChef Türkiye / Yeni Bölüm

    09:00 - 13:15
  • Doya Doya Moda

    13:15 - 15:30
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    15:30 - 17:00
  • Bir Baba Hindu

    17:00 - 18:45
  • Bir Baba Hindu

    18:45 - 20:31