Program Guide for this week

23 September 2021 Thursday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 05:20
  • Bir Zamanlar Cukurova - 4.Bolum

    05:20 - 08:30
  • Atv Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Bir Zamanlar Cukurova - Yeni Sezon

    10:00 - 14:20
  • Muge Ali ile Tatli Sert

    14:20 - 16:33
  • Esra Erol'da

    16:33 - 18:41
  • Bir Zamanlar Cukurova - Yeni Sezon

    18:41 - 21:00
  • Bir Zamanlar Cukurova - Yeni Sezon

    21:00 - 23:18
  • Yeni Gelin

    00:00 - 01:30
  • Kalp Atisi

    01:30 - 03:00
  • Oyku Gurman Ile Gunun Yemegi

    03:00 - 05:30
  • Didem Arslan'la Vazgecme

    05:30 - 08:30
  • Show Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Korkusuz Korkak

    10:00 - 12:00
  • Hababam Sinifi Gule Gule

    12:00 - 13:47
  • Mavi Boncuk

    13:47 - 15:03
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    15:03 - 17:27
  • Show Ana Haber

    17:27 - 18:47
  • Icimizden Biri-Ozel Bolum

    18:47 - 21:36
  • Icimizden Biri-Ozel Bolum

    21:36 - 23:18
  • Muge ve Gulsenle 2. Sayfa

    00:00 - 01:30
  • Gelinim Mutfakta

    01:30 - 05:15
  • Arka Sokaklar- Tekrar

    05:15 - 08:30
  • Kanal D Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Camdaki Kiz -Yeni Bolum

    10:00 - 14:21
  • Gelinim Mutfakta

    14:21 - 16:22
  • Ece Uner Ile Susma

    16:22 - 18:30
  • Camdaki Kiz-Yeni Bolum

    18:30 - 20:58
  • Camdaki Kiz-Yeni Bolum

    20:58 - 23:26
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 01:15
  • Sizi Boyle Alalim

    01:15 - 02:45
  • Temizlik Benim Isim

    02:45 - 05:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    05:00 - 08:45
  • Fox Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Benim Kocam Yapmaz

    10:00 - 13:37
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:37 - 15:16
  • Fulya ile Umudun Olsun

    15:16 - 17:32
  • Fox Ana Haber

    17:32 - 18:18
  • Son Yaz

    18:18 - 20:52
  • Son Yaz

    20:52 - 23:26
  • Gel Konusalim

    00:00 - 03:00
  • Doya Doya Moda

    03:00 - 06:00
  • Muge ve Gulsen'le 2.Sayfa

    06:00 - 09:15
  • Paylas Benimle

    09:15 - 10:05
  • MasterChef

    10:05 - 14:32
  • Oynat Bakalim

    14:32 - 14:40
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    14:40 - 17:02
  • MasterChef

    17:02 - 19:48
  • MasterChef

    19:48 - 22:34