Program Guide for this week

22 September 2021 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 06:20
  • Bir Zamanlar Cukurova

    06:20 - 08:00
  • Atv Ana Haber

    08:00 - 10:00
  • Istanbul Muhafizlari -Turk Filmi

    10:00 - 12:25
  • Bal Kaymak -Yerli Sinema

    12:25 - 13:51
  • Muge Anlı ile Tatli Sert

    13:51 - 16:08
  • Esra Erol'da

    16:08 - 18:17
  • Cinayet Susu-Yerli Sinema

    18:17 - 20:00
  • Cinayet Susu-Yerli Sinema

    20:00 - 21:43
  • Bal Kaymak-Yerli Sinema

    21:43 - 23:09
  • Yeni Gelin

    00:00 - 02:15
  • Kalp Atisi

    02:15 - 05:00
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:00 - 08:00
  • Show TV Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Dugun Salonu -Yerli Sinema

    09:00 - 12:45
  • En Buyuk Saban -Yerli Sinema

    12:45 - 14:30
  • Didem Aslan'la Vazgecme

    14:30 - 16:58
  • Show Tv Ana Haber

    16:58 - 18:018
  • Yalanci-1.Bolum

    18:18 - 20:00
  • Uckagitci

    20:00 - 21:30
  • Yalanci-1.Bolum

    21:30 - 23:15
  • Zahide Yetis'le Gelin Gorun

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Arka Sokaklar

    06:00 - 08:00
  • Kanal D Ana Haber

    08:00 - 10:00
  • Bizum Hoca 2

    10:00 - 12:43
  • Cok Uzak Fazla Yakin-Yerli Sinema

    12:43 - 14:15
  • Gelinim Mutfakta

    14:15 - 16:20
  • Ece Uner ile Susma

    16:20 - 18:26
  • Yargi-1.Bolum

    18:26 - 20:19
  • Yargi-1.Bolum

    20:19 - 22:12
  • Cok Guzel Hareketler

    22:12 - 22:32
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • Sizi Boyle Alalim

    02:00 - 03:00
  • Temizlik Benim Isim

    03:00 - 06:00
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Sen Cal Kapimi-Final

    10:00 - 12:35
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    12:35 - 14:15
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    14:15 - 16:30
  • Fox Ana Haber

    16:30 - 17:17
  • Evlilik Hakkinda Her Sey

    17:17 - 19:21
  • Evlilik Hakkinda Her Sey

    19:21 - 21:25
  • Uzak Sehrin Masali-Tekrar

    21:25 - 23:27
  • Oynat Bakalım

    00:00 - 02:15
  • 8'de Saglik

    02:15 - 03:30
  • Survivor 2021

    03:30 - 05:00
  • Doya Doya Moda

    05:00 - 10:00
  • MasterChef

    10:00 - 11:56
  • Paylas Benimle

    11:56 - 14:00
  • MasterChef

    13:06 - 14:25
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    14:25 - 16:39
  • MasterChef

    16:39 - 19:34
  • MasterChef

    19:34 - 22:30