Program Guide for this week

21 September 2021 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Hercai

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 06:20
  • Esra Erol'la

    06:20 - 09:00
  • ATV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Aman Reis Duymasin -Yerli Sinema

    10:00 - 12:19
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    12:19 - 14:38
  • Esra Erol'da

    14:38 - 16:47
  • Aman Reis Duymasin -Yerli Sinema

    16:47 - 18:17
  • Aman Reis Duymasin -Yerli Sinema

    18:17 - 19:47
  • Bir Zamanlar Cukurova -Tekrar

    19:47 - 22:04
  • Dizi Tv

    22:04 - 22:49
  • Yeni Gelin

    00:00 - 02:00
  • Kalp Atisi

    02:00 - 04:45
  • Oyku Gurman Ile Gunun Yemegi

    04:45 - 06:00
  • Didem Yilmaz Aslan'la Vazgecme

    06:00 - 08:30
  • Show Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Içimizden Biri -Tekrar

    10:00 - 12:45
  • Guldur Guldur Show -Tekrar

    12:45 - 14:31
  • Didem Aslan'la Vazgecme

    14:31 - 16:55
  • Show Ana Haber

    16:55 - 18:16
  • Içimizden Biri -Tekrar

    18:16 - 20:25
  • Içimizden Biri -Tekrar

    20:25 - 22:35
  • Zahide Yetis ile Gelin Gorun

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 05:00
  • Aski Memnu

    05:00 - 07:45
  • Kanal D Ana Haber

    07:45 - 10:00
  • Baht Oyunu -Yeni Bolum

    10:00 - 14:18
  • Gelinim Mutfakta

    14:18 - 16:47
  • Ece Uner ile Susma

    16:47 - 18:56
  • Baht Oyunu -Yeni Bolum

    18:56 - 21:11
  • Baht Oyunu -Yeni Bolum

    21:11 - 23:27
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 01:45
  • Refika Ile Oze Donus

    01:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Evlilik Hakkinda Her Sey -Yeni Dizi

    10:00 - 12:20
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    12:20 - 14:00
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    14:00 - 16:27
  • Fox Ana Haber

    16:27 - 17:27
  • Evlilik Hakkinda Her Sey -Yeni Dizi

    17:27 - 19:33
  • Evlilik Hakkinda Her Sey -Yeni Dizi

    19:33 - 21:37
  • Yasak Elma -Tekrar

    21:37 - 23:27
  • Survivor Panorama

    00:00 - 03:15
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    03:15 - 07:15
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    07:15 - 10:00
  • MasterChef

    10:00 - 14:22
  • Oynat Bakalim

    14:22 - 14:34
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    14:34 - 16:57
  • MasterChef

    16:57 - 19:37
  • MasterChef

    19:37 - 22:17
  • Oynat Bakalim

    22:17 - 22:29