Program Guide for this week

20 October 2021 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Zahide Yetis Ile Mutfak Bahane

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol'da

    06:20 - 08:00
  • Atv Ana Haber

    08:00 - 10:00
  • Kurulus Osman -Yeni Bolum

    10:00 - 14:17
  • Muge Anlı ile Tatli Sert

    14:17 - 16:30
  • Esra Erol'da

    16:30 - 18:38
  • Kurulus Osman -Yeni Bolum

    18:38 - 20:56
  • Kurulus Osman -Yeni Bolum

    20:56 - 23:13
  • Yeni Gelin

    00:00 - 02:15
  • Kalp Atisi

    02:15 - 05:00
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:00 - 08:00
  • Show TV Ana Haber

    08:00 - 10:00
  • Guldur Guldur Show -Tekrar

    10:00 - 12:05
  • Ilk Ask -Yerli Sinema

    12:05 - 14:01
  • Seni Seviyorum Adamim -Yerli Sinema

    14:01 - 15:37
  • Didem Aslan'la Vazgecme

    15:37 - 17:31
  • Show Tv Ana Haber

    17:31 - 18:35
  • Muslum -Yerli Sinema

    18:35 - 20:46
  • Muslum -Yerli Sinema

    20:46 - 22:59
  • Zahide Yetis'le Gelin Gorun

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Arka Sokaklar

    06:00 - 08:00
  • Kanal D Ana Haber

    08:00 - 10:00
  • Sadakatsiz -Yeni Sezon

    10:00 - 13:31
  • Gelinim Mutfakta

    13:31 - 16:10
  • Ece Uner ile Susma

    16:10 - 18:03
  • Sadakatsiz -Yeni Sezon

    18:03 - 19:53
  • Sadakatsiz -Yeni Sezon

    19:53 - 21:43
  • Ask Tutulmasi -Yerli Sinema

    21:43 - 23:22
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • Sizi Boyle Alalim

    02:00 - 03:00
  • Temizlik Benim Isim

    03:00 - 06:00
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kanunsuz Topraklar -Yeni Bolum

    10:00 - 14:00
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    14:00 - 15:39
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    15:39 - 17:40
  • Fox Ana Haber

    17:40 - 18:27
  • Kanunsuz Topraklar -Yeni Dizi

    18:27 - 20:59
  • Kanunsuz Topraklar -Yeni Dizi

    20:59 - 23:31
  • Oynat Bakalım

    00:00 - 02:15
  • 8'de Saglik

    02:15 - 03:30
  • Survivor 2021

    03:30 - 05:00
  • Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa

    05:00 - 10:00
  • MasterChef

    10:00 - 11:56
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    11:56 - 14:00
  • MasterChef

    13:06 - 14:23
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    14:23 - 16:32
  • MasterChef - Dunun Ozeti

    16:32 - 18:30
  • MasterChef

    18:30 - 21:11
  • MasterChef

    21:11 - 23:45