Program Guide for this week

20 September 2021 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • ATV Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 05:30
  • Bir Zamanlar Cukurova

    05:30 - 09:00
  • ATV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kalp Yarasi - 12.Bolum

    10:00 - 14:18
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    14:18 - 16:35
  • Esra Erol'da

    16:35 - 18:45
  • Kalp Yarasi - 12.Bolum

    18:45 - 21:17
  • Kalp Yarasi - 12.Bolum

    21:17 - 23:51
  • Dr. Ender Sarac Ile Saglıklı Gunler

    00:00 - 02:30
  • Turgay Başyayla Ile Lezzet Yolculugu

    02:30 - 04:30
  • Kalp Atisi

    04:30 - 05:30
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:30 - 08:30
  • Show Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • 10:00 - 12:45
  • Guldur Guldur Show-Tekrar

    12:45 - 14:30
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    14:30 - 16:55
  • Show Ana Haber

    16:55 - 18:15
  • Yalanci -Tekrar

    18:15 - 20:11
  • Yalanci -Tekrar

    20:11 - 22:06
  • Guldur Guldur Show-Tekrar

    22:06 - 23:27
  • Neler Oluyor Hayatta

    00:00 - 01:45
  • Yaprak Dokumu

    01:45 - 03:15
  • Gelinim Mutfakta

    03:15 - 05:45
  • Arka Sokaklar

    05:45 - 08:45
  • Kanal D Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Cok Guzel Hareketler-Yeni Sezon

    10:00 - 13:30
  • Gelinim Mutfakta

    13:30 - 16:00
  • Ece Uner Ile Susma

    16:00 - 18:10
  • Cok Guzel Hareketler-Yeni Sezon

    18:10 - 20:20
  • Cok Guzel Hareketler-Yeni Sezon

    20:20 - 22:29
  • Sevkat Yerimdar

    00:00 - 01:15
  • Temizlik Benim Isim

    01:15 - 05:30
  • Hayat Bayram Olsa

    05:30 - 06:30
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:30 - 09:00
  • Selcuk Tepeli ile Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Yasak Elma -Yeni Bolum

    10:00 - 13:32
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:32 - 15:15
  • Fulya ile Umudun Olsun

    15:15 - 17:40
  • Fox Ana Haber

    17:40 - 18:31
  • Yasak Elma-Yeni Bolum

    18:31 - 20:23
  • Yasak Elma-Yeni Bolum

    20:23 - 22:15
  • El Kapisi -Turk Filmi

    22:15 - 23:25
  • MasterChef Turkiye

    00:00 - 03:00
  • Doya Doya Moda

    03:00 - 06:15
  • MasterChef Turkiye - Kolaj

    06:15 - 09:00
  • MasterChef Turkiye -Yeni Bolum

    09:00 - 14:21
  • Oynat Bakalim

    14:21 - 14:30
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    14:30 - 16:57
  • MasterChef Turkiye -Yeni Bolum

    16:57 - 19:46
  • MasterChef Turkiye -Yeni Bolum

    19:46 - 22:35