Program Guide for this week

20 January 2020 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 02:00
  • ATV Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 05:20
  • Esra Erol'da

    05:20 - 08:00
  • ATV Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Hercai

    09:00 - 13:18
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:18 - 15:30
  • Esra Erol'la

    15:30 - 17:32
  • ATV Ana Haber

    17:32 - 18:18
  • Karadayi

    18:18 - 19:58
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    19:58 - 22:08
  • Zahide Yetis'le

    00:00 - 01:30
  • Kuaforum Sensin

    01:30 - 05:00
  • Ask Aglatir

    05:00 - 07:45
  • Show TV Ana Haber

    07:45 - 09:00
  • Cukur

    09:00 - 13:17
  • Kendine Iyi Bak

    13:17 - 14:19
  • Zahide Yetis'le

    14:19 - 17:03
  • Show TV Ana Haber

    17:03 - 18:25
  • Cukur - Tekrar

    18:25 - 21:09
  • Guldur Guldur Show Tekrar

    21:09 - 22:54
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    00:00 - 02:00
  • Gelinim Mutfakta

    02:00 - 05:00
  • Yarali Kuslar

    05:00 - 06:00
  • Afili Ask

    06:00 - 07:45
  • Kanal D Haber

    07:45 - 09:00
  • Zalim Istanbul

    09:00 - 13:15
  • Belgesel

    13:15 - 14:30
  • Yasamak Guzel Sey

    14:30 - 16:00
  • Poyraz Karayel

    16:00 - 17:00
  • Zalim Istanbul

    17:00 - 19:30
  • Zalim Istanbul

    19:30 - 22:01
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 01:15
  • Kursun

    01:15 - 03:00
  • Temizlik Benim Isim

    03:00 - 05:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    05:00 - 08:00
  • Fox Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Yasak Elma

    09:00 - 12:40
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    12:40 - 13:26
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:26 - 14:58
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    14:58 - 17:16
  • Fox Ana Haber

    17:16 - 18:02
  • Bizim Icin Sampiyon - Yerli Film

    18:12 - 20:15
  • Bizim Icin Sampiyon - Yerli Film

    20:15 - 22:16
  • Gel Konusalim

    00:00 - 02:15
  • Bugun Dugunumz Var

    02:15 - 03:30
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    03:30 - 05:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    05:00 - 09:00
  • Master Chef

    09:00 - 13:15
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    13:15 - 15:30
  • Gel Konusalim

    15:30 - 18:30
  • Oynat Bakalim

    18:30 - 20:00
  • 8'de Saglik

    20:00 - 21:00
  • 8'de Bugun

    21:00 - 22:30