Program Guide for this week

19 October 2021 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Hercai

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 06:20
  • Esra Erol'la

    06:20 - 09:00
  • ATV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Aman Reis Duymasin -Yerli Sinema

    10:00 - 11:58
  • Koyden Indim SehireYerli Sinema

    11:58 - 13:16
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:16 - 15:28
  • Esra Erol'da

    15:28 - 17:36
  • Aman Reis Duymasin-Yerli Sinema

    17:36 - 19:05
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz-Tekrar

    19:05 - 21:09
  • Aman Reis Duymasin-Yerli Sinema

    21:09 - 22:38
  • Yeni Gelin

    00:00 - 02:00
  • Kalp Atisi

    02:00 - 04:45
  • Oyku Gurman Ile Gunun Yemegi

    04:45 - 06:00
  • Didem Yilmaz Aslan'la Vazgecme

    06:00 - 08:30
  • Show Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Guldur Guldur Show -Tekrar

    10:00 - 12:31
  • Icimizden Biri -Tekrar

    12:31 - 14:22
  • Didem Aslan'la Vazgecme

    14:22 - 16:15
  • Show Ana Haber

    16:15 - 17:26
  • Icimizden Biri-Final

    17:26 - 19:24
  • Icimizden Biri-Final

    19:24 - 21:22
  • Guldur Guldur Show-Tekrar

    21:22 - 22:57
  • Zahide Yetis ile Gelin Gorun

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 05:00
  • Aski Memnu

    05:00 - 07:45
  • Kanal D Ana Haber

    07:45 - 10:00
  • Yargi-Tekrar

    10:00 - 12:28
  • Gelinim Mutfakta

    12:28 - 14:25
  • Ece Uner ile Susma

    14:25 - 16:23
  • Yargi-Tekrar

    16:23 - 18:51
  • Cok Guzel Hareketler-Tekrar

    18:51 - 20:37
  • Yargi-Tekrar

    20:37 - 23:05
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 01:45
  • Refika Ile Oze Donus

    01:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Evlilik Hakkinda Her Sey -Yeni Dizi

    10:00 - 14:17
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    14:17 - 15:56
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    15:56 - 17:20
  • Fox Ana Haber

    17:20 - 18:06
  • Evlilik Hakkinda Her Sey -Yeni Dizi

    18:06 - 20:24
  • Evlilik Hakkinda Her Sey -Yeni Dizi

    20:24 - 22:42
  • Survivor Panorama

    00:00 - 03:15
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    03:15 - 07:15
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    07:15 - 10:00
  • MasterChef

    10:00 - 14:21
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    14:21 - 16:29
  • MasterChef-93.Bolum

    16:29 - 18:14
  • MasterChef-93.Bolum

    18:14 - 18:40
  • MasterChef-94.Bolum

    18:40 - 20:27
  • MasterChef-94.Bolum

    20:27 - 23:42