Program Guide for this week

16 May 2022 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • ATV Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 05:30
  • Esra Erol'da

    05:30 - 09:00
  • ATV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Benim Kocam Yapmaz -Yerli Sinema

    10:00 - 11:45
  • Yalniz Kurt -Dizi Tekrari

    11:45 - 13:57
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:57 - 16:12
  • Esra Erol'da

    16:12 - 18:27
  • Hakim -Yeni Bolum

    18:27 - 20:26
  • Hakim -Yeni Bolum

    20:26 - 22:25
  • Dr. Ender Sarac Ile Saglıklı Gunler

    00:00 - 02:30
  • Turgay Başyayla Ile Lezzet Yolculugu

    02:30 - 04:30
  • Kalp Atisi

    04:30 - 05:30
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:30 - 08:30
  • Show Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Eltilerin Savasi

    10:00 - 12:17
  • Calgi Cengi-Ikimiz

    12:17 - 14:16
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    14:16 - 17:04
  • Show Ana Haber

    17:04 - 18:05
  • Uc Kurus-Yeni Bolum

    18:05 - 20:20
  • Uc Kurus- Yeni Bolum

    20:20 - 22:35
  • Neler Oluyor Hayatta

    00:00 - 01:45
  • Yaprak Dokumu

    01:45 - 03:15
  • Gelinim Mutfakta

    03:15 - 05:45
  • Arka Sokaklar

    05:45 - 08:00
  • Kanal D Ana Haber

    08:00 - 10:00
  • Sarkilar Bizi Soyler -Tekrar

    10:00 - 14:38
  • Neler Oluyor Hayatta

    14:38 - 16:07
  • Yaprak Dokumu

    16:07 - 17:27
  • Gelinim Mutfakta

    17:27 - 18:36
  • Cember:Kabus-Yerli Sinema

    18:36 - 20:21
  • Cember:Kabus-Yerli Sinema

    20:21 - 22:06
  • Kader Baglayinca-Yerli Sinema

    22:06 - 23:23
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • En Hamarat Benim

    02:00 - 05:00
  • Fulya ile Umudun Olsun

    05:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Yasak Elma

    10:00 - 13:33
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:33 - 15:10
  • Fulya ile Umudun Olsun

    15:10 - 17:18
  • Fox Ana Haber

    17:18 - 18:06
  • Yasak Elma-Yeni Bolum

    18:06 - 20:00
  • Yasak Elma-Yeni Bolum

    20:00 - 21:54
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta-Tekrar

    21:54 - 22:40
  • MasterChef Turkiye

    00:00 - 03:00
  • Doya Doya Moda

    03:00 - 06:15
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    06:15 - 09:00
  • Survivor All Star

    09:00 - 14:19
  • Canim Annem

    14:19 - 15:10
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    15:10 - 17:23
  • Survivor All Star

    17:23 - 20:02
  • Survivor All Star

    20:02 - 22:41