Program Guide for this week

12 May 2021 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 06:20
  • Bir Zamanlar Cukurova

    06:20 - 08:00
  • Atv Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Kurulus Osman - Yeni Bolum

    09:00 - 14:21
  • Muge Anli Ile Tatli Sert

    14:21 - 16:34
  • Esra Erol'da

    16:34 - 18:36
  • Kurulus Osman-Yeni Bolum

    18:36 - 20:55
  • Kurulus Osman-Yeni Bolum

    20:55 - 23:14
  • Yeni Gelin

    00:00 - 02:15
  • Kalp Atisi

    02:15 - 05:00
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:00 - 08:00
  • Show TV Ana Haber

    08:00 - 10:00
  • Guldur Guldur Show - Tekrar

    10:00 - 14:30
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    14:30 - 16:46
  • Show Tv Ana Haber

    16:46 - 18:05
  • Guldur Guldur Show - Tekrar

    18:05 - 20:45
  • Guldur Guldur Show - Tekrar

    20:45 - 23:05
  • Zahide Yetis'le Gelin Gorun

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Arka Sokaklar

    06:00 - 08:00
  • Buket Aydin'la Kanal D Haber

    08:00 - 09:00
  • Sadakatsiz -Tekrar

    09:00 - 13:53
  • Neler Oluyor Hayatta

    13:53 - 15:24
  • Gelinim Mutfakta

    15:24 - 17:26
  • Sadakatsiz-Yeni Bolum

    17:26 - 19:35
  • Sadakatsiz-Yeni Bolum

    19:35 - 21:44
  • Yaprak Dokumu

    21:44 - 23:16
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • Sizi Boyle Alalim

    02:00 - 03:00
  • Temizlik Benim Isim

    03:00 - 06:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Masumiyet-Yeni Bolum

    10:00 - 13:00
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    13:00 - 13:46
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    13:46 - 15:04
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:04 - 17:07
  • Fox Ana Haber

    17:07 - 17:53
  • Kafalar Karisik-Film

    17:53 - 19:21
  • Kafalar Karisik-Film

    19:21 - 20:49
  • Gecmis Olsun-Film

    20:49 - 22:39
  • Gel Konusalim

    00:00 - 02:15
  • Bugun Dugunumuz Var

    02:15 - 03:30
  • Oynat Bakalım

    03:30 - 05:00
  • MasterChef

    05:00 - 10:00
  • Dogdugun Ev Kaderindir

    10:00 - 14:20
  • Doya Doya Moda

    14:20 - 17:15
  • Dogdugun Ev Kaderindir-FINAL

    17:15 - 19:24
  • Dogdugun Ev Kaderindir

    19:24 - 21:33
  • Survivor Ekstra

    21:33 - 22:19