Program Guide for this week

10 July 2020 Friday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Sen Anlat Karadeniz

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 05:30
  • Bir Zamanlar Cukurova

    05:30 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Oflu Hoca Trakyada - Yerli Sinema

    10:00 - 12:15
  • Olumlu Dünya - Yerli Sinema

    12:15 - 14:42
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    14:42 - 16:53
  • Bir Zamanlar Cukurova - 5.Bolum

    16:53 - 19:27
  • Oflu Hoca Trakyada - Yerli Sinema

    19:27 - 20:45
  • Olumlu Dünya - Yerli Sinema

    20:45 - 22:22
  • Kendine Iyi Bak

    00:00 - 02:00
  • Ask Laftan Anlamaz

    02:00 - 02:45
  • Kuaforum Sensin

    02:45 - 06:00
  • Yeni Gelin

    06:00 - 08:30
  • Show Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Guldur Guldur Show - Yeni Bolum

    10:00 - 13:44
  • Kendine Iyi Bak

    13:44 - 14:57
  • Kalp Atisi - 20.Bolum

    14:57 - 16:54
  • Show Ana Haber

    16:54 - 18:16
  • Guldur Guldur Show - Yeni Bolum

    18:16 - 19:47
  • Guldur Guldur Show - Yeni Bolum

    19:47 - 21:19
  • Kalp Atisi - 20.Bolum

    21:19 - 23:16
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    00:00 - 02:30
  • Gelinim Mutfakta

    02:30 - 06:15
  • Arka Sokaklar

    06:15 - 08:45
  • Buket Aydın'la Kanal D Haber

    08:45 - 10:30
  • Recep Ivedik

    10:30 - 12:53
  • Neler Oluyor Hayatta

    12:53 - 14:15
  • Kuzey Guney - 63.Bolum

    14:15 - 15:50
  • Ask-i Memnu - 70.Bolum

    15:50 - 17:41
  • Oyle Bir Gecer Zamanki - 35.Bolum

    17:41 - 19:23
  • Recep Ivedik 2

    19:23 - 21:04
  • Recep Ivedik 2

    21:04 - 22:44
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Yasak Elma

    00:45 - 03:45
  • Sevkat Yerimdar

    03:45 - 06:00
  • Her Yerde Sen

    06:00 - 09:00
  • FOX Ana Haber

    09:00 - 10:15
  • Bay Yanlis-3.Bolum

    10:15 - 13:15
  • Bizim Hikaye - 6.Bolum

    13:15 - 15:18
  • Sen Cal Kapimi - Tekrar

    15:18 - 17:27
  • Fox Ana Haber

    17:27 - 18:14
  • Bay Yanlis-3.Bolum

    18:14 - 20:22
  • Bay Yanlis-3.Bolum

    20:22 - 22:29
  • Gel Konusalim

    00:00 - 00:45
  • Doya Doya Moda

    00:45 - 01:45
  • Doya Doya Moda / Yeni Bölüm

    01:45 - 05:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz / Yeni Bölüm

    05:00 - 10:00
  • Survivor 2020

    10:00 - 14:20
  • Doya Doya Moda - Final Tekrari

    14:20 - 16:24
  • Survivor Panaroma

    16:24 - 18:19
  • Survivor 2020

    18:19 - 20:51
  • Survivor 2020

    20:51 - 23:24