Program Guide for this week

10 February 2023 Friday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Kahvalti Haberleri

    00:00 - 02:00
  • Muge Anlı ıle Tatlı Sert

    02:00 - 04:00
  • Atv Gun Ortasi

    04:00 - 05:00
  • Mutfak Bahane

    05:00 - 06:30
  • Esra Erol'da

    06:30 - 08:00
  • Atv Ana Haber

    08:00 - 08:55
  • Yalniz Kurt-Final

    08:55 - 12:51
  • Muge Anlı ıle Tatlı Sert

    12:51 - 15:04
  • Esra Erol'da

    15:04 - 17:10
  • Ates Kuslari-Yeni Bolum

    17:10 - 19:32
  • Ates Kuslari-Yeni Bolum

    19:32 - 21:56
  • Maidenin Altin Gunu-Turk Filmi

    21:56 - 23:40
  • Sef Kapimda

    00:00 - 03:00
  • Gelin Evi

    03:00 - 05:45
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:45 - 08:30
  • Show Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Hayat Bugun -Tekrar

    10:00 - 13:17
  • Koyden Indim Sehire-Turk Filmi

    13:17 - 14:35
  • Didem Arslan Yilmaz`la Vazgecme

    14:35 - 17:22
  • Show Ana Haber

    17:22 - 18:24
  • Kizilcik Serbeti-Yeni Bolum

    18:24 - 20:50
  • Kizilcik Serbeti-Yeni Bolum

    20:50 - 23:15
  • Kucuk Aga

    00:00 - 02:30
  • Neler Oluyor Hayatta

    02:30 - 03:15
  • Yaprak Dokumu

    03:15 - 05:15
  • Ask-i Memnu

    05:15 - 08:30
  • Kanal D Ana Haber

    08:30 - 09:00
  • Sarkılar Bızı Soyler-Tekrar

    09:00 - 12:07
  • Neler Oluyor Hayatta

    12:07 - 13:40
  • Gelinim Mutfakta

    13:40 - 15:44
  • O Kız-Tekrar

    15:44 - 18:05
  • Sarkılar Bızı Soyler-Tekrar

    18:05 - 21:12
  • Camdaki Kiz-Tekrar

    21:12 - 23:11
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Sen Cal Kapimi

    00:45 - 03:45
  • Kadinin Sesi

    03:45 - 06:00
  • Yasak Elma

    06:00 - 09:00
  • FOX Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Iyilik -Yeni Bolum

    10:00 - 12:20
  • Kayseri Aslani-Film

    12:20 - 13:40
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    13:40 - 15:10
  • Yalniz Kalpler-Dizi

    15:10 - 16:48
  • Fox Ana Haber

    16:48 - 17:35
  • Dokuzuncu Gun-Tekrar

    17:35 - 19:54
  • Hayatimin Sansi-Tekrar

    19:54 - 22:08
  • Kapimdaki Dedektif-Tekrar

    22:08 - 22:50
  • Master Chef

    00:17 - 04:45
  • Canim Annem

    04:45 - 07:00
  • Master Chef

    07:00 - 09:10
  • Sifirinci Gun-Tekrar

    09:10 - 12:22
  • Survivor Ekstra

    12:22 - 13:20
  • Zuhal Topalla Yemekteyız

    13:20 - 15:29
  • Canim Annem-Dizi

    15:29 - 16:14
  • Survivor Panorama

    16:14 - 17:42
  • Sifirinci Gun-Yeni Bolum

    17:42 - 19:55
  • Sifirinci Gun-Yeni Bolum

    19:55 - 22:08
  • Bir Yemek Olsan-Tekrar

    22:08 - 22:52