Program Guide for this week

08 December 2021 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Zahide Yetis Ile Mutfak Bahane

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol'da

    06:20 - 08:00
  • Atv Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Kurulus Osman -Yeni Bolum

    09:00 - 13:20
  • Muge Anlı ile Tatli Sert

    13:20 - 15:33
  • Esra Erol'da

    15:33 - 17:42
  • Kurulus Osman -Yeni Bolum

    17:42 - 19:56
  • Kurulus Osman -Yeni Bolum

    19:56 - 22:10
  • Dizi Tv

    22:10 - 22:42
  • Yeni Gelin

    00:00 - 02:15
  • Kalp Atisi

    02:15 - 05:00
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:00 - 07:00
  • Show TV Ana Haber

    07:00 - 08:00
  • Uc Kurus -Ozel Bolum

    08:00 - 09:00
  • Guldur Guldur Show-Tekrar

    09:00 - 11:04
  • Uc Kurus-Tekrar

    11:04 - 13:08
  • Ender Sarac ile Saglikli Gunler

    13:08 - 14:38
  • Didem Aslan'la Vazgecme

    14:38 - 16:11
  • Show Tv Ana Haber

    16:11 - 17:06
  • Aziz-Tekrar

    17:06 - 19:10
  • Aziz-Tekrar

    19:10 - 21:20
  • Guldur Guldur Show-Tekrar

    21:20 - 23:08
  • Zahide Yetis'le Gelin Gorun

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Arka Sokaklar

    06:00 - 08:00
  • Kanal D Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Sadakatsiz -Yeni Bolum

    09:00 - 12:29
  • Neler Oluyor Hayatta

    12:29 - 13:58
  • Gelinim Mutfakta

    13:58 - 16:02
  • Ece Uner ile Susma

    16:02 - 17:53
  • Sadakatsiz -Yeni Bolum

    17:53 - 19:37
  • Sadakatsiz -Yeni Bolum

    19:37 - 21:21
  • Camdaki Kiz-Tekrar

    21:21 - 23:24
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • Sizi Boyle Alalim

    02:00 - 03:00
  • Temizlik Benim Isim

    03:00 - 05:00
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    05:00 - 08:00
  • Fox Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Kanunsuz Topraklar -Yeni Bolum

    09:00 - 12:32
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    12:32 - 14:10
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    14:10 - 16:25
  • Fox Ana Haber

    16:25 - 17:11
  • Kanunsuz Topraklar -Yeni Bolum

    17:11 - 19:15
  • Kanunsuz Topraklar -Yeni Bolum

    19:15 - 21:19
  • Bizim Kiz-Yerli Sinema

    21:19 - 22:46
  • Oynat Bakalım

    00:00 - 02:15
  • 8'de Saglik

    02:15 - 03:30
  • Survivor 2021

    03:30 - 05:00
  • Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa

    05:00 - 07:00
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    07:00 - 10:00
  • MasterChef

    10:00 - 13:21
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    13:21 - 15:27
  • MasterChef -Tekrar

    15:27 - 17:52
  • MasterChef-Yeni Bolum

    17:52 - 20:20
  • MasterChef-Yeni Bolum

    20:20 - 22:48