Program Guide for this week

07 July 2020 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatlisert

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 09:00
  • ATV Ana Haber

    09:00 - 10:15
  • Kim Milyoner Olmak Ister - Yeni Bolum

    10:15 - 13:22
  • Muge Anli Ile Tatli Sert

    13:22 - 15:35
  • Bir Zamanlar Cukurova-2.Bolum

    15:35 - 18:09
  • Kim Milyoner Olmak Ister - Yeni Bolum

    18:09 - 20:39
  • Kim Milyoner Olmak Ister - Yeni Bolum

    20:39 - 23:09
  • Zahide Yetis'le

    00:00 - 01:15
  • Kuaforum Sensin

    01:15 - 05:00
  • Kuzey Yildizi Ilk Ask

    05:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 13:45
  • Kendine Iyi Bak

    13:45 - 15:00
  • Kalp Atisi- 17.Bolum

    15:00 - 17:00
  • Show Ana Haber

    17:00 - 18:22
  • Guldur Guldur Show

    18:22 - 21:08
  • Guldur Guldur Show

    21:08 - 23:34
  • Neler Oluyor Hayatta

    00:00 - 02:15
  • Muge Ve Gulsenle 2. Sayfa

    02:15 - 06:00
  • Gelinim Mutfakta

    06:00 - 07:00
  • Arka Sokaklar

    07:00 - 09:00
  • Kanal D Ana Haber

    09:00 - 11:00
  • Carkifelek

    11:00 - 12:38
  • Kuzey Guney-60.Bolum

    12:38 - 14:18
  • Ask-i Memnu - 68.Bolum

    14:18 - 15:41
  • Oyle Bir Gecer Zaman ki 32.Bolum

    15:41 - 17:21
  • Oyle Bir Gecer Zaman ki 32.Bolum

    17:21 - 19:34
  • Arka Sokaklar

    19:34 - 21:47
  • Arka Sokaklar

    21:47 - 23:10
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:45 - 02:45
  • Yasak Elma

    02:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topalla Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    09:00 - 10:30
  • Aslan Bacanak

    10:30 - 12:30
  • Sinyalciler

    12:30 - 14:18
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    14:18 - 15:41
  • Bay Yanlis -2.Bolum

    15:41 - 17:21
  • Fox Ana Haber

    17:21 - 19:34
  • Yaparsin Askim

    19:34 - 21:47
  • Bay Yanlis-2.Bolum

    21:47 - 23:10
  • Gel Konusalim

    00:00 - 03:00
  • Doya Doya Moda

    03:00 - 07:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    07:00 - 10:00
  • Survivor 2020

    10:00 - 14:28
  • Survivor Ekstra

    14:28 - 15:12
  • Doya Doya Moda

    15:12 - 17:14
  • Survivor 2020

    17:14 - 19:41
  • Survivor 2020

    19:41 - 22:08
  • Survivor Ekstra

    22:08 - 22:52