Program Guide for this week

06 July 2020 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 02:00
  • ATV Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 05:20
  • Esra Erol'da

    05:20 - 07:00
  • ATV Ana Haber

    07:00 - 08:30
  • Nihat Hatipoglu Ile Iftar

    08:30 - 13:18
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    13:18 - 14:48
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    14:48 - 17:51
  • Bir Zamanlar Cukurova-1.Bolum

    17:51 - 20:25
  • Gencligim Eyvah-4.Bolum

    20:25 - 22:42
  • Zahide Yetis'le

    00:00 - 01:30
  • Kuaforum Sensin

    01:30 - 05:00
  • Pis Yedili

    05:00 - 08:30
  • Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Cici Babam

    10:00 - 12:24
  • Aile Arasinda - Yerli Film

    12:24 - 13:42
  • Kendine Iyi Bak

    13:42 - 14:56
  • Kalp Atisi- 16. Bolum

    14:56 - 16:02
  • Show Ana Haber

    16:02 - 17:23
  • Aile Arasinda - Yerli Film

    17:23 - 19:32
  • Aile Arasinda - Yerli Film

    19:32 - 21:41
  • Guldur Guldur Show

    21:41 - 23:23
  • Gelinim Mutfakta

    00:00 - 02:45
  • Gelinim Mutfakta

    02:45 - 05:15
  • Arka Sokaklar

    05:15 - 07:45
  • Kanal D Haber

    07:45 - 10:00
  • Eksi Elmalar

    10:00 - 11:51
  • Kuzey Guney 58.Bolum

    11:51 - 13:23
  • Kuzey Guney 59.Bolum

    13:23 - 15:02
  • Ask-i Memnu-66.Bolum

    15:02 - 16:27
  • Oyle Bir Gecer Zaman 30/31.Bolum

    16:27 - 20:09
  • Umudumuz Saban

    20:09 - 21:31
  • Umudumuz Saban

    21:31 - 22:57
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 01:15
  • Hayat Sevince Guzel

    01:15 - 03:00
  • Temizlik Benim Isim

    03:00 - 06:00
  • Zuhal Topal'la

    06:00 - 08:30
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Ask Sarkisi - Yerli Film

    10:00 - 12:45
  • Bay Yanlis 2. Bolum

    12:45 - 15:00
  • Yaparsin Askim

    15:00 - 17:15
  • Gulbin Tosun ile Fox Ana Haber

    17:15 - 18:01
  • Ask Sarkisi - Yerli Film

    18:01 - 19:53
  • Ask Sarkisi - Yerli Film

    19:53 - 21:45
  • Bay Yanlis 2. Bolum

    21:45 - 23:37
  • Survivor Panorama

    00:00 - 02:00
  • Eksi Elmalar

    02:00 - 05:00
  • Doya Doya Moda

    05:00 - 08:00
  • Survivor Panorama

    08:00 - 11:00
  • Survivor 2020

    11:00 - 14:46
  • Doya Doya Moda

    14:46 - 17:00
  • Survivor Panorama

    17:00 - 18:34
  • Survivor 2020

    18:34 - 21:06
  • Survivor 2020

    21:06 - 23:42