Program Guide for this week

05 August 2020 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Sen Anlat Karadeniz

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Beni Birakma-3.Bolum

    10:00 - 10:58
  • Beni Birakma-4.Bolum

    10:58 - 11:57
  • Hercai-21.Bolum

    11:57 - 14:15
  • Bir Zamanlar Cukurova-23.Bolum

    14:15 - 16:43
  • Gencligim Eyvah-7.Bolum

    16:43 - 18:57
  • Gencligim Eyvah-8.Bolum

    18:57 - 21:12
  • Hercai-21.Bolum

    21:12 - 23:34
  • Iliski Durumu Karisik

    00:00 - 02:15
  • Kuaforum Sensin

    02:15 - 06:00
  • Refika Ile Test Mutfagi

    06:00 - 08:00
  • Pis Yedili -Tekrar-

    08:00 - 09:00
  • Show TV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 12:18
  • Kapicilar Krali - Turk Film

    12:18 - 13:23
  • Kendine Iyi Bak

    13:23 - 14:40
  • Ramo-10.Bolum

    14:40 - 17:06
  • Show TV Ana Haber

    17:06 - 18:27
  • Sen Sag Ben Selamet

    18:27 - 20:00
  • Sen Sag Ben Selamet

    20:00 - 21:37
  • Cakallarla Dans

    21:37 - 22:58
  • Muge ve Gulsenle 2. Sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Ask-i Memnu

    06:00 - 08:00
  • Yarali Kuslar

    08:00 - 09:00
  • Buket Aydin'la Kanal D Haber

    09:00 - 10:00
  • Cati Kati Ask-1.Bolum

    10:00 - 12:15
  • Kuzey Guney-Final

    12:15 - 14:00
  • Hekimoglu-8.Bolum

    14:00 - 16:00
  • Oyle Bir Gecer Zaman ki-53 .Bolum

    16:00 - 17:46
  • Carkifelek

    17:46 - 19:30
  • Carkifelek

    19:30 - 21:24
  • Oyle Bir Gecer Zaman ki

    21:24 - 23:02
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • Sizi Boyle Alalim

    02:00 - 05:00
  • Temizlik Benim Isim

    05:00 - 07:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    07:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:30
  • Sen Cal Kapimi

    10:30 - 12:55
  • Anamiz Var-Turk Filmi

    12:55 - 14:38
  • Sevkat Yerimdar-5.Bolum

    14:38 - 16:49
  • Fox Ana Haber

    16:49 - 17:35
  • Sen Cal Kapimi

    17:35 - 19:47
  • Sen Cal Kapimi

    19:47 - 22:00
  • Mehmet Ozer Ile Mutfakta

    22:00 - 22:45
  • Gel Konusalim

    00:00 - 02:15
  • Bugun Dugunumuz Var

    02:15 - 03:30
  • Oynat Bakalım

    03:30 - 05:00
  • Survivor Panorama

    05:00 - 09:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    09:00 - 14:20
  • Kizim -10.Bolum

    14:20 - 16:50
  • Doya Doya Moda 2.Sezon 2. Bolum

    16:50 - 19:12
  • Master Chef

    19:12 - 21:36
  • Master Chef

    21:36 - 23:23