Program Guide for this week

03 August 2021 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Hercai

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 06:20
  • Esra Erol'la

    06:20 - 09:00
  • ATV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kalp Yarasi -Tekrar

    10:00 - 12:11
  • Bir Zamanlar Cukurova -Tekrar

    12:11 - 14:28
  • Kardeslerim-Tekrar

    14:28 - 16:55
  • Oflu Hoca Trakya'da

    16:55 - 18:15
  • Kalp Yarasi-Tekrar

    18:15 - 20:26
  • Oflu Hoca Trakya'da

    20:26 - 21:46
  • Dizi Tv

    21:46 - 22:24
  • Yeni Gelin

    00:00 - 02:00
  • Kalp Atisi

    02:00 - 04:45
  • Oyku Gurman Ile Gunun Yemegi

    04:45 - 06:00
  • Didem Yilmaz Aslan'la Vazgecme

    06:00 - 08:30
  • Show Ana Haber

    08:30 - 10:00
  • Guldur Guldur Show -Tekrar

    10:00 - 13:20
  • Sevcanla Lezzet Yolunda

    13:20 - 13:58
  • Bu Sabah

    13:58 - 15:44
  • Bir Sansim Olsa

    15:44 - 16:46
  • Show Ana Haber

    16:46 - 18:05
  • Sahsiyet

    18:05 - 19:05
  • Guldur Guldur Show -Tekrar

    19:05 - 21:00
  • Sahsiyet

    21:00 - 22:00
  • Zahide Yetis ile Gelin Gorun

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 05:00
  • Aski Memnu

    05:00 - 07:45
  • Kanal D Ana Haber

    07:45 - 10:00
  • Baht Oyunu

    10:00 - 14:15
  • Neler Oluyor Hayatta

    14:15 - 15:23
  • Gunesin Kizlari

    15:23 - 16:48
  • Magazin D

    16:48 - 17:33
  • Baht Oyunu

    17:33 - 20:04
  • Baht Oyunu

    20:04 - 22:36
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 01:45
  • Refika Ile Oze Donus

    01:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Ask Mantik Intikam

    10:00 - 12:37
  • Ikinci Sans

    12:37 - 12:35
  • Sef Akademi

    12:35 - 14:18
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    14:18 - 16:16
  • Fox Ana Haber

    16:16 - 17:00
  • Ask Mantik Intikam

    17:00 - 18:50
  • Ask Mantik Intikam

    18:50 - 20:39
  • Fulya ile Umudun Olsun

    20:39 - 22:37
  • Survivor Panorama

    00:00 - 03:15
  • Doya Doya Moda

    03:15 - 07:15
  • Survivor -Tekrar

    07:15 - 10:00
  • Survivor-2021

    10:00 - 14:21
  • Paylas Benimle

    14:21 - 17:26
  • MasterChef

    17:26 - 20:02
  • MasterChef

    20:02 - 22:38