Program Guide for this week

01 March 2021 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • ATV Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 05:30
  • Bir Zamanlar Cukurova

    05:30 - 08:00
  • ATV Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Marasli -4.Bolum

    09:00 - 12:53
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    12:53 - 14:51
  • Esra Erol'la

    14:51 - 17:00
  • Marasli -Yeni Bolum

    17:00 - 19:05
  • Marasli -Yeni Bolum

    19:05 - 21:10
  • Oflu Hocanin Sifresi-Film

    21:10 - 22:46
  • Ask Laftan Anlamaz

    00:00 - 02:30
  • Kendine Iyi Bak

    02:30 - 04:30
  • Oyku Gurman Ile Gunun Yemegi

    04:30 - 05:30
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:30 - 07:30
  • Show Ana Haber

    07:30 - 09:00
  • Cukur-Yeni Bolum

    09:00 - 13:17
  • Dr. Ender Sarac ile Saglikli Gunler

    13:17 - 14:29
  • Didem Arslanla Vazgecme

    14:29 - 16:46
  • Show Ana Haber

    16:46 - 18:06
  • Cukur-Yeni Bolum

    18:06 - 20:23
  • Cukur-Yeni Bolum

    20:23 - 22:40
  • Cati Kati Ask

    00:00 - 01:45
  • Gunesi Beklerken

    01:45 - 03:15
  • Hekimoglu

    03:15 - 05:45
  • Oyle Bir Gecer Zaman ki

    05:45 - 07:45
  • Kanal D Haber

    07:45 - 11:22
  • Cok Guzel Hareketler-Tekrar

    11:22 - 12:51
  • Neler Oluyor Hayatta

    12:51 - 14:21
  • Yaprak Dokumu

    14:21 - 15:55
  • Gelinim Mutfakta

    15:55 - 18:01
  • Sarkilar Bizi Soyler

    18:01 - 20:47
  • Sarkilar Bizi Soyler

    20:47 - 23:33
  • Sevkat Yerimdar

    00:00 - 01:15
  • Temizlik Benim Isim

    01:15 - 05:30
  • Hayat Bayram Olsa

    05:30 - 06:30
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:30 - 08:00
  • Selcuk Tepeli ile Fox Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Yasak Elma-Yeni Bolum

    09:00 - 12:47
  • Memet Ozer Ile Mutfakta

    12:47 - 13:32
  • Cagla Ile Yeni Bır Gun

    13:32 - 14:40
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    14:40 - 16:40
  • Selcuk Tepeli ile Fox Ana Haber

    16:40 - 17:26
  • Yasak Elma-Yeni Bolum

    17:26 - 19:18
  • Yasak Elma-Yeni Bolum

    19:18 - 21:10
  • Tasi Topragi Altin Sehir-Film

    21:10 - 22:35
  • MasterChef Turkiye

    00:00 - 03:00
  • Doya Doya Moda

    03:00 - 06:15
  • MasterChef Turkiye - Kolaj

    06:15 - 09:00
  • Survivor 2021 Unluler-Gonulluler

    09:00 - 13:35
  • Survivor Panorama

    13:35 - 15:02
  • Doya Doya Moda

    15:02 - 17:50
  • Survivor-2021

    17:50 - 20:55
  • Survivor Panorama

    20:55 - 22:02
  • Survivor Ekstra

    22:02 - 22:57