Program Guide for this week

19 March 2019 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • ATV Gun Ortasi

    00:00 - 00:30
  • Beni Birakma

    00:30 - 02:30
  • Esra Erol'da

    02:30 - 8:45
  • Atv Ana Haber

    8:45 - 9:45
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    09:45 - 12:30
  • Bir Zamanlar Cukurova 22.Bolum

    12:30 - 13:16
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:16 - 15:40
  • Esra Erol'da

    15:40 - 17:45
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    17:45 - 19:27
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    19:27 - 21:26
  • Kara Para Ask

    21:26 - 22:00
  • Kahvalti Haberleri

    22:00 - 23:59
  • Pelin Karahan'la Nefis Tarifler

    00:00 - 02:00
  • Gelin Evi

    02:00 - 5:00
  • Zahide Yetis'le

    5:00 - 8:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 9:45
  • Yerli Film-Mucize

    9:45 - 11:20
  • Yerli Film

    11:20 - 14:10
  • Zahide Yetis'le

    14:10 - 16:57
  • Show Tv Ana Haber Bulteni

    16:57 - 18:18
  • Yerli Film-Mucize

    18:18 - 20:28
  • Yerli Film-Mucize

    20:28 - 22:54
  • Kendine Iyi Bak

    22:54 - 23:59
  • Muge ve Gulsen'le 2.sayfa

    00:00 - 02:00
  • Gelinim Mutfakta

    02:00 - 04:00
  • Arka Sokaklar

    04:00 - 8:45
  • Kanal D Ana Haber

    8:45 - 09:45
  • Yuzlesme

    09:45 - 11:45
  • Yabanci Film

    11:45 - 14:20
  • Yerli Film

    12:15 - 14:30
  • Gelinim Mutfakta

    14:30 - 17:00
  • Yuzlesme

    17:00 - 19:07
  • Yuzlesme

    19:17 - 21:28
  • Hayat Saglikli Guzel

    21:28 - 22:30
  • Arda ile Omuz Omuza

    22:30 - 23:30
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    23:30 - 23:59
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 3:00
  • Kadin-Tekrar

    03:00 - 5:30
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    05:30 - 08:45
  • Fox Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Kadin

    09:45 - 14:17
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    14:17 - 16:04
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    16:04 - 18:11
  • Fox Ana Haber

    18:11 - 18:56
  • Kadin

    18:56 - 21:11
  • Kadin

    21:11 - 23:31
  • İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat

    23:31 - 23:59
  • Gel Konusalim

    00:00 - 02:00
  • Kizim

    2:00 - 5:00
  • Yemekteyiz

    5:00 - 8:45
  • Oynat Bakalim

    8:45 - 9:45
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    9:45 - 13:20
  • Survivor Panoroma -Canli

    13:20 - 16:00
  • Yemekteyiz

    16:00 - 17:00
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    17:00 - 19:57
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    19:57 - 23:08
  • Gel Konusalim - Canli

    23:08 - 23:59