Program Guide for this week

15 October 2019 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatlisert

    00:00 - 03:00
  • Sen Anlat Karadeniz

    03:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 09:00
  • ATV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    10:00 - 13:50
  • Muge Anli ile Tatlisert

    13:50 - 15:47
  • Esra Erol da

    15:47 - 17:48
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    17:48 - 19:27
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    19:27 - 21:06
  • Sansimi Seveyim

    21:06 - 22:38
  • Iliski Durumu Karisik

    00:00 - 02:15
  • Kuaforum Sensin

    02:15 - 06:00
  • Damat Bayildi

    06:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Sut Kardesler

    10:00 - 11:51
  • Zahide Yetis'le

    11:51 - 14:36
  • Damat Bayildi

    14:36 - 16:12
  • Show Ana Haber

    16:12 - 17:33
  • Sut Kardesler

    17:33 - 18:54
  • Sut Kardesler

    18:54 - 20:15
  • Kuzey Yildizi

    20:15 - 22:23
  • Muge Ve Gulsenle 2. Sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Ask-i Memnu

    06:00 - 07:00
  • Yarali Kuslar

    07:00 - 09:00
  • Kanal D Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kaptan Amerika: Kis Askeri

    10:00 - 14:15
  • Zalim Istanbul Tekrar Yayin

    14:15 - 17:00
  • Gelinim Mutfakta

    17:00 - 19:30
  • Kucuk Aga

    19:30 - 21:15
  • Cocuklar Duymasin

    21:15 - 23:30
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:45 - 02:45
  • Yasak Elma

    02:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topalla Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kadin

    10:00 - 13:17
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:17 - 14:37
  • Zuhal Topal'la

    14:37 - 16:42
  • Fox Ana Haber

    16:42 - 17:27
  • Kadin

    17:27 - 19:04
  • Kadin

    19:04 - 20:41
  • Her Yerde Sen

    20:41 - 23:17
  • Gel Konusalim

    00:00 - 03:00
  • Ailecek Sansliyiz

    03:00 - 06:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    06:00 - 10:00
  • Master Chef Turkiye

    10:00 - 14:15
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    14:15 - 16:30
  • Ailecek Sansliyiz

    16:30 - 18:00
  • Gel Konusalim

    18:00 - 20:00
  • Oynat Bakalim

    20:00 - 21:00
  • Gunaydin Doktor

    21:00 - 22:00
  • 8'de Bugun

    22:00 - 23:45