Program Guide for this week

29 May 2020 Friday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Sen Anlat Karadeniz

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 05:30
  • Bir Zamanlar Cukurova

    05:30 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:30
  • Nihat Hatipoglu Ile Iftara Dogru

    10:30 - 11:00
  • Hercai - 2.Bolum

    11:00 - 13:17
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:17 - 15:30
  • Esra Erol'la

    15:30 - 17:41
  • Nihat Hatipoglu Ile Iftara Dogru

    17:41 - 18:32
  • Hercai -2.Bolum

    18:32 - 20:49
  • Kardes Payi

    20:49 - 22:00
  • Kardes Payi

    22:00 - 23:11
  • Kendine Iyi Bak

    00:00 - 02:00
  • Ask Laftan Anlamaz

    02:00 - 02:45
  • Kuaforum Sensin

    02:45 - 06:00
  • Yeni Gelin

    06:00 - 09:30
  • Show Ana Haber

    09:30 - 11:00
  • Guldur Guldur Show

    11:00 - 13:18
  • Demet Akbag ile Cok Aramizda

    13:18 - 15:05
  • Yeni Gelin 3.Bolum

    15:05 - 17:29
  • Show Ana Haber

    17:29 - 18:50
  • Survivor 2020

    18:50 - 21:14
  • Guldur Guldur Show - Yeni Bolum -

    21:14 - 22:52
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    00:00 - 02:30
  • Gelinim Mutfakta

    02:30 - 06:15
  • Arka Sokaklar

    06:15 - 08:45
  • Buket Aydın'la Kanal D Haber

    08:45 - 10:30
  • Arka Sokaklar

    10:30 - 14:15
  • Ask-i Memnu -35.Bolum-

    14:15 - 15:54
  • Gelinim Mutfakta

    15:54 - 17:56
  • Arka Sokaklar -Yeni Bolum-

    17:56 - 20:36
  • Arka Sokaklar -Yeni Bolum-

    20:36 - 23:16
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Yasak Elma

    00:45 - 03:45
  • Sevkat Yerimdar

    03:45 - 06:00
  • Her Yerde Sen

    06:00 - 09:00
  • FOX Ana Haber

    09:00 - 10:15
  • Zuhal Topal'la Sofrada -Yeni Bolum-

    10:15 - 13:20
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:20 - 14:51
  • Zuhal Topal'la Sofrada - Ozel Bolum

    14:51 - 16:56
  • Fatih Portakal'la Fox Ana Haber

    16:56 - 18:27
  • Arka Sokaklar - Yeni Bolum -

    18:27 - 21:07
  • Zuhal Topal'la Sofrada -Hafta Finali-

    21:07 - 23:12
  • Gel Konusalim

    00:00 - 00:45
  • Doya Doya Moda

    00:45 - 01:45
  • Doya Doya Moda / Yeni Bölüm

    01:45 - 05:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz / Yeni Bölüm

    05:00 - 10:00
  • Survivor

    10:00 - 13:55
  • Survivor Ekstra

    13:55 - 15:10
  • Doya Doya Moda

    15:10 - 17:37
  • Survivor 2020

    17:37 - 20:01
  • Survivor 2020

    20:01 - 22:25