Program Guide for this week

28 May 2020 Thursday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 05:20
  • Esra Erol'da

    05:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Bir Zamanlar Cukurova-62.Bolum

    10:00 - 12:13
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    12:13 - 14:25
  • Esra Erol'da

    14:25 - 16:30
  • Bir Zamanlar Cukurova-62.Bolum

    16:30 - 18:40
  • Bir Zamanlar Cukurova-63.Bolum

    18:40 - 21:10
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    21:10 - 22:50
  • Zahide Yetis'le

    00:00 - 01:30
  • Kuaforum Sensin

    01:30 - 03:00
  • Kuzey Yildizi Ilk Ask

    03:00 - 05:30
  • Pis Yedili

    05:30 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Sark Bulbulu

    10:00 - 11:45
  • Guldur Guldur Show -Tekrar

    11:45 - 13:45
  • Kuzey Yildizi-25.Bolum

    13:45 - 15:26
  • Yeni Gelin - 7.Bolum

    15:26 - 17:35
  • Show Ana Haber

    17:35 - 18:56
  • Survivor 2020

    18:56 - 21:04
  • Korkusuz Korkak

    21:04 - 23:12
  • Muge ve Gulsenle 2. Sayfa

    00:00 - 01:30
  • Gelinim Mutfakta

    01:30 - 05:15
  • Arka Sokaklar- Tekrar

    05:15 - 07:45
  • Buket Aydın'la Kanal D Haber

    07:45 - 10:15
  • Cok Guzel Hareketler

    10:15 - 12:15
  • Kuzey Guney-33.Bolum

    12:15 - 13:55
  • Ask-i Memnu-40.Bolum

    13:55 - 15:30
  • Oyle Bir Gecer Zamanki-4.Bolum

    15:30 - 17:00
  • Cok Guzel Hareketler

    17:00 - 19:05
  • Cok Guzel Hareketler

    19:05 - 21:00
  • Oyle Bir Gecer Zamanki-4.Bolum

    21:00 - 22:35
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 01:15
  • Sizi Boyle Alalim

    01:15 - 02:45
  • Temizlik Benim Isim

    02:45 - 05:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    05:00 - 08:00
  • Fox Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Mucize Doktor

    09:00 - 13:27
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:27 - 14:56
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    14:56 - 17:03
  • Fox Ana Haber

    17:03 - 18:19
  • Mucize Doktor -11.Bolum

    18:19 - 20:20
  • Mucize Doktor -11.Bolum

    20:20 - 22:23
  • Gel Konusalim

    00:00 - 03:00
  • Doya Doya Moda

    03:00 - 06:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    06:00 - 09:15
  • Onat Bakalım

    09:15 - 10:00
  • Survivor 2020

    10:00 - 13:45
  • Survivor Ekstra

    13:45 - 16:07
  • Doya Doya Moda

    16:07 - 18:14
  • Survivor 2020

    18:14 - 20:22
  • Survivor 2020

    20:22 - 22:30