Program Guide for this week

18 May 2022 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Zahide Yetis Ile Mutfak Bahane

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol'da

    06:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kurulus Osman

    10:00 - 14:17
  • Muge Anli Ile Tatli Sert

    14:17 - 16:32
  • Esra Erol'da

    16:32 - 18:48
  • Kurulus Osman

    18:48 - 21:07
  • Kurulus Osman

    21:07 - 23:26
  • Yeni Gelin

    00:00 - 02:15
  • Kalp Atisi

    02:15 - 05:00
  • Didem Arslan Yilmaz'la Vazgecme

    05:00 - 08:00
  • Show TV Ana Haber

    08:00 - 10:00
  • Oglum-Yeni Dizi

    10:00 - 14:16
  • Didem Aslan'la Vazgecme

    14:16 - 17:00
  • Show Tv Ana Haber

    17:00 - 18:03
  • Oglum-Yeni Dizi

    18:03 - 20:14
  • Oglum-Yeni Dizi

    20:14 - 22:25
  • Zahide Yetis'le Gelin Gorun

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Arka Sokaklar

    06:00 - 08:00
  • Kanal D Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Sadakatsiz-Yeni Bolum

    09:00 - 13:28
  • Neler Oluyor Hayatta

    13:28 - 14:56
  • Yaprak Dokumu

    14:56 - 16:15
  • Gelinim Mutfakta

    16:15 - 18:29
  • Sadakatsiz-Yeni Bolum

    18:29 - 20:12
  • Sadakatsiz-Yeni Bolum

    20:12 - 21:55
  • Yaprak Dokumu-Tekrar

    21:55 - 23:14
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • Sizi Boyle Alalim

    02:00 - 03:00
  • Temizlik Benim Isim

    03:00 - 05:00
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    05:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Gulumse Kaderine-Yeni Bolum

    10:00 - 14:16
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    14:16 - 15:33
  • Fulya Ile Umudun Olsun

    15:33 - 17:30
  • Fox Ana Haber

    17:30 - 18:18
  • Gulumse Kaderine-Yeni Bolum

    18:18 - 20:51
  • Gulumse Kaderine-Yeni Bolum

    20:51 - 23:24
  • Oynat Bakalım

    00:00 - 02:15
  • 8'de Saglik

    02:15 - 03:30
  • Survivor

    03:30 - 05:00
  • Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa

    05:00 - 07:00
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    07:00 - 10:00
  • Annenin Sirridir Cocuk -Yeni Dizi

    10:00 - 13:15
  • Annenin Sirridir Cocuk -6. Bolum Tekrari

    13:15 - 15:05
  • Canim Annem

    15:05 - 16:09
  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

    16:09 - 18:12
  • Annenin Sirridir Cocuk -Yeni Bolum

    18:12 - 20:04
  • Annenin Sirridir Cocuk -Yeni Bolum

    20:04 - 21:56
  • Survivor Ekstra

    21:56 - 23:19