Program Guide for this week

08 July 2020 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Sen Anlat Karadeniz

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:30
  • Sag Salim

    10:30 - 11:59
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    11:59 - 14:16
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    14:16 - 16:30
  • Bir Zamanlar Cukurova-3.Bolum

    16:30 - 19:02
  • Oflu Hocanin Sifresi

    19:02 - 20:38
  • Oflu hocanin Sifresi

    20:38 - 22:14
  • Dizi Tv

    22:14 - 22:53
  • Iliski Durumu Karisik

    00:00 - 02:15
  • Kuaforum Sensin

    02:15 - 06:00
  • Refika Ile Test Mutfagi

    06:00 - 08:00
  • Pis Yedili -Tekrar-

    08:00 - 09:00
  • Show TV Ana Haber

    09:00 - 10:15
  • Turk Mali - 1. Bolum

    10:15 - 11:56
  • Guldur Guldur Show -Tekrar

    11:56 - 13:54
  • Kendine Iyi Bak

    13:54 - 15:09
  • Kalp Atisi - 18.Bolum

    15:09 - 17:02
  • Show TV Ana Haber

    17:02 - 18:23
  • Tosun Pasa

    18:23 - 19:48
  • Tosun Pasa

    19:48 - 21:13
  • Kalp Atisi

    21:13 - 23:06
  • Muge ve Gulsenle 2. Sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Ask-i Memnu

    06:00 - 08:00
  • Yarali Kuslar

    08:00 - 09:00
  • Buket Aydin'la Kanal D Haber

    09:00 - 10:15
  • Carkifelek

    10:15 - 12:26
  • Neler Oluyor Hayatta

    12:26 - 13:48
  • Kuzey Guney - 61.Bolum

    13:48 - 15:27
  • Ask-i Memnu -69. Bolum

    15:27 - 17:22
  • Oyle Bir Gecer Zaman ki 33.Bolum

    17:22 - 19:08
  • Carkifelek

    19:08 - 20:56
  • Carkifelek

    20:56 - 22:44
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:00
  • Sizi Boyle Alalim

    02:00 - 05:00
  • Temizlik Benim Isim

    05:00 - 07:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    07:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:30
  • Yaparsin Askim

    10:30 - 12:24
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    12:24 - 13:48
  • Sevkat Yerimdar 1.Bolum

    13:48 - 15:54
  • Fox Ana Haber

    15:54 - 16:39
  • Sen Cal Kapimi

    16:39 - 18:48
  • Sen Cal Kapimi

    18:48 - 20:57
  • Sevkat Yerimdar

    20:57 - 23:03
  • Gel Konusalim

    00:00 - 02:15
  • Bugun Dugunumuz Var

    02:15 - 03:30
  • Oynat Bakalım

    03:30 - 05:00
  • Survivor Panorama

    05:00 - 09:00
  • Survivor 2020

    09:00 - 14:23
  • Survivor Ekstra

    14:23 - 15:11
  • Kotu Cocuk

    15:11 - 17:04
  • Survivor 2020

    17:04 - 19:24
  • Survivor 2020

    19:24 - 21:44
  • Survivor Ekstra

    21:44 - 22:32