Program Guide for this week

24 April 2019 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ileTatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma - Yerli Dizi

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol'da

    06:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Sen Anlat Karadeniz

    10:00 - 14:17
  • Muge Anli ileTatli Sert

    14:17 - 16:31
  • Esra Erol'da

    16:31 - 18:40
  • Sen Anlat Karadeniz

    18:40 - 21:06
  • Sen Anlat Karadeniz

    21:06 - 23:34
  • Kuaforum Sensin

    00:00 - 03:00
  • Gelin Evi

    03:00 - 05:00
  • Zahide Yetis

    05:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 13:30
  • Zahide Yetis'le

    13:30 - 16:34
  • Show Ana Haber

    16:34 - 17:56
  • Guldur Guldur Show

    17:56 - 20:40
  • Carpisma - Tekrar

    20:40 - 23:02
  • Muge ve Gulsen'le 2.Sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Yarali Kuslar

    06:00 - 07:00
  • Arka Sokaklar

    07:00 - 08:45
  • Buket Aydin'la Kanal D Haber

    08:45 - 09:45
  • Eyvah Eyvah 3 - Yerli Film

    9:45 - 11:45
  • Leke

    11:45 - 14:45
  • Abbas Guclu ile Buyuk Oyun

    14:45 - 15:45
  • Gelinim Mutfakta

    15:45 - 17:00
  • Eyvah Eyvah-3

    17:00 - 18:40
  • Eyvah Eyvah-3

    18:40 - 20:20
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:15
  • Yasak Elma

    02:15 - 03:45
  • Bir Aile Hikayesi

    03:45 - 06:00
  • Zuhal Toplal'la Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fatih Portakal ile FOX Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Yaparsin Askim

    10:00 - 13:58
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:58 - 15:42
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:42 - 17:17
  • FOX Ana Haber

    17:17 - 18:06
  • Yaparsin Askim

    18:06 - 21:03
  • Bizim Hikaye - Tekrar

    21:03 - 22:52
  • Gel Konusalim

    00:00 - 01:00
  • Survivor Panorama

    01:00 - 03:30
  • Gercegin Pesinde

    03:30 - 05:45
  • Yemekteyiz

    05:45 - 10:45
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    10:45 - 14:15
  • Yemekteyiz

    14:15 - 16:15
  • Gel Konusalim

    16:15 - 18:15
  • Survivor Panorama

    18:15 - 17:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    17:00 - 19:39
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    19:39 - 22:20