Program Guide for this week

23 June 2019 Sunday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Hz. Muhammed - Allah'in Elcisi

    00:15 - 03:30
  • Eskiya Dunya'ya Hukumdar Olmaz

    03:30 - 05:25
  • Canevim

    05:25 - 09:00
  • Hafta Sonu ATV Ana Haber

    09:00 - 09:45
  • Nihat hatipoglu ile Iftar

    09:45 - 11:00
  • Yabanci Sinema - X-Men: Kiyamet

    11:00 - 13:45
  • Yerli Dizi - Tekrar

    13:45 - 15:15
  • Yerli Dizi - Tekrar

    15:15 - 17:30
  • Zengin ve Yoksul

    17:30 - 20:00
  • Zengin ve Yoksul

    20:00 - 22:00
  • Pazar Surprizi

    00:00 - 03:00
  • Yabanci Sinema - Ihanetin Bedeli

    03:00 - 05:00
  • Cukur - Tekrar

    05:00 - 08:45
  • Haftasonu Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Yerli Sinema - Carsi Pazar

    10:00 - 12:20
  • Yerli Sinema

    12:20 - 14:00
  • Pazar Surprizi

    14:00 - 15:30
  • Haftasonu Ana Haber

    15:30 - 17:00
  • Yerli Sinema - Carsi Pazar

    16:30 - 18:00
  • Yerli Sinema - Carsi Pazar

    18:00 - 20:10
  • Yerli Sinema - Carsi Pazar

    20:10 - 22:30
  • Magazin D Pazar

    00:00 - 03:00
  • Arda ile Omuz Omuza

    03:00 - 04:00
  • Benimle Soyle

    04:00 - 06:00
  • Carkifelek

    06:00 - 08:45
  • Kanal D Haber Hafta Sonu

    08:45 - 10:00
  • Cok Guzel Hareketler 2

    10:00 - 13:45
  • Benimle Soyle

    13:45 - 15:45
  • M. Fatih Citlak ile Sahur Vakti

    15:45 - 17:00
  • Ayhan Sicimoglu ile Renkler

    17:00 - 18:00
  • Cok Guzel Hareketler 2

    18:00 - 20:00
  • Cok Guzel Hareketler 2

    20:00 - 22:00
  • Ilker Karagoz ile Calar Saat

    00:00 - 01:15
  • Kadin

    01:15 - 03:30
  • Merve Yildirim ile Benden Soylemesi

    03:30 - 05:30
  • Yerli Sinema - Bayram Abi

    05:30 - 07:45
  • The Taste Turkiye

    07:45 - 09:00
  • Gulbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu

    09:00 - 10:00
  • Yerli Sinema - Hadi Insallah

    10:00 - 12:00
  • Yerli Sinema - Git Basimdan

    12:00 - 14:00
  • Yerli Dizi - Tekrar

    14:00 - 16:45
  • Gulbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu

    16:45 - 17:45
  • Yerli Sinema - Hadi Insallah

    17:45 - 19:55
  • Yerli Sinema - Git Basimdan

    19:55 - 21:35
  • Yerli Sinema - Hadi Insallah

    21:35 - 23:00
  • Kocan Kadar Konus - Dirilis

    00:00 - 02:30
  • Kizim

    02:30 - 05:00
  • Survivor Panorama Hafta Sonu

    05:00 - 07:15
  • Yerli Sinema - Hayat Opucugu

    07:15 - 10:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    10:00 - 15:30
  • Survivor Ekstra

    15:30 - 17:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    17:00 - 20:22
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    20:22 - 22:12