Program Guide for this week

23 March 2019 Saturday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • NIhat Hatipoglu Ile Kur'an Ve Sunnet

    00:00 - 00:45
  • Dizi Tv

    00:45 - 02:25
  • Sen Anlat Karadeniz-37.Bolum

    02:25 - 04:20
  • Bir Zamanlar Cukurova - 17. Bolum

    04:20 - 8:45
  • Hafta Sonu ATV Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    09:45 - 12:15
  • Yerli Film

    12:15 - 14:20
  • Yerli Film

    14:20 - 15:45
  • Yerli Film

    15:45 - 17:15
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    17:15 - 19:30
  • Cumartesi Suprizi

    00:00 - 04:00
  • Lezzet Akademisi

    04:00 - 05:00
  • Gulperi

    05:00 - 08:45
  • Hafta Sonu Show Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Guldur Guldur Show

    09:45 - 12:45
  • Lezzet Akademisi

    12:45 - 14:30
  • Cumartesi Surprizi

    14:30 - 17:00
  • Hafta Sonu Ana Haber

    17:00 - 18:30
  • Guldur Guldur Show

    18:28 - 21:03
  • Gulperi

    21:03 - 22:27
  • Magazin D Cumartesi

    00:00 - 02:00
  • Arda'nin Mutfagi

    02:00 - 02:45
  • Set Ekstra

    02:45 - 03:00
  • Cocuklar Duymasin

    03:00 - 05:00
  • Cok Guzel Hareketler 2

    05:00 - 08:45
  • Kanal D Haber Hafta Sonu

    08:45 - 09:45
  • Ikizler Memo Can

    9:45 - 11:00
  • Yabanci Film

    11:00 - 13:30
  • Yabanci Film

    13:30 - 15:30
  • Yabanci Film

    15:30 - 17:30
  • Ikizler Memo Can

    17:30 - 18:30
  • Ikizler Memo Can

    18:30 - 23:30
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    00:15 - 1:15
  • Hababam Sinifi Askerde

    01:15 - 03:45
  • Sevkat Yerimdar

    03:45 - 06:00
  • Anamiz Var

    06:00 - 08:45
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    08:45 - 9:45
  • Bir Aile Hikayesi -Yeni Dizi

    09:45 - 13:15
  • Yerli Film

    13:15 - 14:50
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    14:50 - 16:46
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    16:46 - 17:32
  • Bir Aile Hikayesi -Yeni Dizi

    17:32 - 19:30
  • Bir Aile Hikayesi -Yeni Dizi

    19:30 - 21:28
  • Yerli Film

    21:28 - 22:13
  • Guldur Guldur Show

    00:00 - 01:15
  • Kizim

    01:15 - 02:45
  • Jet Sosyete

    02:45 - 04:00
  • Survivor Panoroma Hafta Sonu

    04:00 - 08:15
  • Yabanci Film

    08:15 - 8:45
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    8:45 - 11:30
  • Survivor Ekstra Canli

    11:30 - 15:30
  • Survivor Panoroma Hafta sonu

    15:30 - 17:00
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    17:00 - 19:45
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    19:45 - 22:15