Program Guide for this week

22 June 2019 Saturday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Canevim

    00:00 - 02:45
  • Sen Anlat Karadeniz

    02:45 - 05:15
  • Hercai

    05:15 - 09:00
  • Hafta Sonu ATV Ana Haber

    09:00 - 09:45
  • Nihat Hatipoglu ile Iftar

    09:45 - 11:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    11:00 - 14:20
  • Hz. Muhammed Allah'in Elcisi

    14:20 - 15:35
  • Nihat Hatipoglu ile Sahur

    15:35 - 17:50
  • Huzur Sokagi

    17:50 - 19:30
  • ATV'de Hafta Sonu

    19:30 - 23:55
  • Cumartesi Suprizi

    00:00 - 03:00
  • Gelin Evi

    03:00 - 08:45
  • Hafta Sonu Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 13:15
  • Yerli Dizi - Tekrar

    13:15 - 15:10
  • Cumartesi Surprizi

    15:10 - 17:00
  • Hafta Sonu Ana Haber

    17:00 - 18:30
  • Guldur Guldur Show

    18:28 - 21:03
  • Yerli Dizi - Tekrar

    21:03 - 22:27
  • Magazin D Cumartesi

    00:00 - 03:00
  • Arda'nin Ramazan Mutfagi

    03:00 - 04:00
  • Zalim Istanbul

    04:00 - 06:00
  • Carkifelek

    06:00 - 08:45
  • Kanal D Haber Hafta Sonu

    08:45 - 10:00
  • Benimle Soyle

    10:00 - 12:45
  • Benimle Soyle

    12:45 - 14:45
  • Gelip Dervis

    14:45 - 15:45
  • M. Fatih Citlak ile Sahur Vakti

    15:45 - 17:00
  • Benimle Soyle

    17:00 - 20:30
  • Benimle Soyle

    20:30 - 23:00
  • Ilker Karagoz ile Calar Saat Hafta Sonu

    00:00 - 01:15
  • Hayat Sensin

    01:15 - 02:15
  • Dunya Avucunuzda

    02:15 - 05:30
  • Bir Aile Hikayesi

    05:30 - 06:45
  • Yerli Sinema - Organik Ask

    06:45 - 09:00
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    09:00 - 10:00
  • Yerli Sinema - Calgi Cengi Ikimiz

    10:00 - 12:30
  • Yerli Sinema - Bayram Abi

    12:30 - 14:45
  • Yerli Dizi - Tekrar

    14:45 - 17:30
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    17:30 - 19:30
  • Yerli Sinema - Calgi Cengi Ikimiz

    19:30 - 21:28
  • Yerli Sinema - Bayram Abi

    21:28 - 23:20
  • Kizim

    00:00 - 02:30
  • Jet Sosyete

    02:30 - 05:00
  • Survivor Panoroma Hafta Sonu

    05:00 - 07:15
  • Kocan Kadar Konus

    07:15 - 10:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    10:00 - 14:15
  • Survivor Ekstra

    14:15 - 15:30
  • Cok Guzel Hareketler Bunlar

    15:30 - 17:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    17:00 - 19:45
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    19:45 - 22:30