Program Guide for this week

22 May 2019 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol'da

    06:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 09:45
  • Nihat Hatipoglu ile Iftar

    09:45 - 10:30
  • Sen Anlat Karadeniz

    10:30 - 13:45
  • Muge Anli ileTatli Sert

    13:45 - 16:10
  • Esra Erol'da

    16:10 - 18:17
  • Sen Anlat Karadeniz

    18:17 - 20:43
  • Sen Anlat Karadeniz

    20:43 - 22:48
  • Kuaforum Sensin

    00:00 - 03:00
  • Gelin Evi

    03:00 - 05:00
  • Zahide Yetis ve Mustafa Karatas'la

    05:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 13:15
  • Zahide Yetis'le

    13:15 - 16:20
  • Show Ana Haber

    16:20 - 17:44
  • Guldur Guldur Show

    17:44 - 19:26
  • Carpisma - Tekrar

    19:26 - 21:51
  • Muge ve Gulsen'le 2.Sayfa

    00:00 - 01:45
  • Arda'nin Ramazan Mutfagi

    01:45 - 02:45
  • Gelinim Mutfakta

    02:45 - 06:00
  • Yarali Kuslar

    06:00 - 07:15
  • Arka Sokaklar

    07:15 - 08:45
  • Kanal D Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Cok Guzel Hareketler 2

    10:00 - 13:45
  • Leke

    13:45 - 16:00
  • M. Fatih Citlak ile Sahur Vakti

    16:00 - 17:45
  • Arda'nin Ramazan Mutfagi

    17:45 - 18:30
  • Yarali Kuslar

    18:30 - 21:15
  • Cocuklar Duymasin

    21:15 - 22:30
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:15
  • Sevkat Yerimdar

    02:15 - 03:45
  • The Taste Turkiye

    03:45 - 06:00
  • Zuhal Toplal'la Sofrada

    06:00 - 09:00
  • FOX Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • The Taste Turkiye

    10:00 - 12:46
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    12:46 - 14:33
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    14:33 - 16:40
  • FOX Ana Haber

    16:40 - 17:29
  • The Taster Turkiye

    17:29 - 19:29
  • Yasak Elma - Tekrar

    19:29 - 21:49
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta - Tekrar

    21:49 - 22:32
  • Gel Konusalim

    00:00 - 01:00
  • Survivor Panorama

    01:00 - 03:30
  • Gercegin Pesinde

    03:30 - 05:45
  • Yemekteyiz

    05:45 - 10:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    10:00 - 14:15
  • Yemekteyiz

    14:15 - 17:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    17:00 - 18:47
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    18:47 - 20:37
  • Eser Yeneler Show - Tekrar

    20:37 - 22:13