Program Guide for this week

22 April 2019 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • ATV Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol'da

    06:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    10:00 - 13:15
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:15 - 15:35
  • Esra Erol'da

    15:35 - 17:12
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    17:12 - 19:36
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    19:36 - 22:39
  • Kuaforum Sensin

    00:00 - 03:00
  • Gelin Evi

    03:00 - 05:00
  • Zahide Yetis'le

    05:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Cukur - Yeni Bolum

    10:00 - 14:15
  • Zahide Yetis'le

    14:15 - 16:42
  • Show Ana Haber

    16:42 - 18:02
  • Cukur - Yeni Bolum

    18:02 - 20:20
  • Cukur - Yeni Bolum

    20:20 - 22:49
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Yarali Kuslar

    06:00 - 07:00
  • Arka Sokaklar

    07:00 - 08:45
  • Kanal D Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Zalim Istanbul

    10:00 - 13:30
  • Leke-Tekrar

    13:30 - 15:45
  • Gelinim Mutfakta

    15:45 - 17:00
  • Zalim Istanbul

    17:00 - 19:20
  • Zalim Istanbul

    19:20 - 21:41
  • Hayat Saglikli Guzel

    21:41 - 22:30
  • Yarali Kuslar - Tekrar

    22:30 - 23:30
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:15
  • Yasak Elma

    02:15 - 06:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fatih Portakal ile FOX Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Yasak Elma

    10:00 - 14:15
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    14:15 - 16:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    16:00 - 17:25
  • Fatih Portakal ile FOX Ana Haber

    17:25 - 18:12
  • Yasak Elma

    18:12 - 20:28
  • Yasak Elma

    20:28 - 22:51
  • Gel Konusalim

    00:00 - 01:00
  • Survivor Panaroma

    01:00 - 3:30
  • Gercegin Pesinde

    3:30 - 5:45
  • Yemekteyiz

    5:45 - 10:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    10:00 - 14:15
  • Survivor Ekstra

    14:15 - 15:30
  • Yemekteyiz

    15:30 - 17:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    17:00 - 19:43
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    19:43 - 22:26