Program Guide for this week

22 March 2019 Friday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 05:20
  • Esra Erol'da

    05:20 - 08:45
  • Atv Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • HERCAI

    09:45 - 12:43
  • HERCAI

    12:43 - 14:58
  • HERCAI

    14:58 - 17:00
  • HERCAI

    17:00 - 19:22
  • HERCAI

    19:22 - 21:45
  • Yeni Gelin

    00:00 - 03:00
  • Gelin evi

    03:00 - 04:00
  • Zahide Yetis'le

    04:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 9:45
  • Gulperi

    09:45 - 10:50
  • Gulperi -Yeni Bolum

    10:50 - 13:01
  • Zahide Yetis'le

    13:01 - 16:05
  • Show TV Ana Haber

    16:05 - 17:27
  • Gulperi

    17:27 - 19:49
  • Gulperi

    19:49 - 22:20
  • Muge ve Gusenle 2.sayfa

    00:00 - 01:15
  • Gelinim Mutfakta

    01:15 - 05:45
  • Arka Sokaklar

    5:45 - 8:45
  • Kanal D Ana Haber

    8:45 - 9:45
  • Arka Sokaklar

    9:45 - 13:28
  • Arka Sokaklar

    13:28 - 12:45
  • Yerli Film

    12:45 - 15:30
  • Gelinim Mutfakta

    15:30 - 17:00
  • Arka Sokaklar

    17:00 - 19:34
  • Arka Sokaklar

    19:34 - 22:11
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 03:00
  • Yasak Elma -Tekrar

    03:00 - 04:30
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    04:30 - 08:45
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Yaparsin Askim

    09:45 - 13:19
  • Yasak Elma -Tekrar

    13:19 - 14:13
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    14:13 - 15:57
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:57 - 18:03
  • Fox Ana Haber

    18:03 - 18:49
  • Enes Batur

    18:49 - 20:34
  • Refika ile Oze Donus

    20:34 - 23:19
  • Oynat Bakalim

    00:00 - 02:30
  • Survivor Panaroma

    02:30 - 04:45
  • Yemekteyiz

    04:45 - 08:45
  • Kizim

    08:45 - 12:55
  • Eser Yenenler Show

    12:55 - 14:30
  • Yemekteyiz

    14:30 - 16:10
  • Oynat Bakalim

    16:10 - 17:00
  • Kizim

    17:00 - 18:53
  • Kizim

    18:53 - 20:46
  • Eser Yenenler Show

    20:46 - 22:26