Program Guide for this week

21 April 2019 Sunday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Nihat Hatipoglu ile Kur'an ve Sunnet

    00:15 - 01:15
  • Dizi TV

    01:15 - 02:15
  • Sen Anlat Karadeniz

    02:15 - 05:25
  • Zengin ve Yoksul

    05:25 - 09:00
  • Hafta Sonu ATV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Zengin ve Yoksul

    10:00 - 14:15
  • Yerli Dizi - Tekrar

    14:15 - 16:30
  • Zengin ve Yoksul

    16:30 - 18:30
  • Zengin ve Yoksul

    18:30 - 21:30
  • Pazar Suprizi

    00:00 - 03:00
  • Gulperi

    03:00 - 06:15
  • Lezzet Akademisi

    06:15 - 08:45
  • Haftasonu Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Nobet

    10:00 - 13:30
  • Lezzet Akademisi

    13:30 - 15:30
  • Pazar Suprizi

    15:30 - 17:00
  • Haftasonu Ana Haber

    16:30 - 18:00
  • Nobet

    18:00 - 20:10
  • Nobet

    20:10 - 22:30
  • Magazin D Pazar

    00:00 - 03:00
  • Arda ile Omuz Omuza

    03:00 - 04:00
  • Ayhan Sicimoglu ile Renkler

    04:00 - 05:00
  • Set Ekstra

    05:00 - 05:15
  • Son Moda

    05:15 - 06:15
  • Arka Sokaklar

    06:15 - 08:45
  • Kanal D Haber Haftasonu

    08:45 - 09:45
  • Cok Guzel Hareketler 2

    09:45 - 13:45
  • Zalim Istanbul

    13:45 - 14:15
  • Acik Yol

    14:15 - 17:00
  • Cok Guzel Hareketler 2

    17:00 - 19:00
  • Cok Guzel Hareketler 2

    19:00 - 21:00
  • Ilker Karagoz ile Calar Saat

    00:00 - 01:15
  • Kadin

    01:15 - 03:30
  • Merve Yildirim ile Benden Soylemesi

    03:30 - 05:30
  • Bir Aile Hikayesi

    05:30 - 09:00
  • Gulbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu

    09:00 - 10:00
  • Savasci

    10:00 - 14:15
  • Yerli Dizi - Tekrar

    13:45 - 14:30
  • Refika ile Oze Donus

    14:30 - 16:45
  • Gulbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu

    16:45 - 17:45
  • Savasci

    17:45 - 19:55
  • Savasci

    19:55 - 21:35
  • Jet Sosyete

    00:00 - 02:30
  • Kizim

    02:30 - 05:00
  • Survivor Panorama Hafta Sonu

    05:00 - 07:15
  • Yerli Sinema

    07:15 - 10:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    10:00 - 14:15
  • Survivor Ekstra

    14:15 - 16:00
  • Eser Yenenler Gece Modu

    16:00 - 17:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    17:00 - 20:22
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    20:22 - 22:12