Program Guide for this week

21 March 2019 Thursday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 02:00
  • ATV Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 05:20
  • Esra Erol'da

    05:20 - 08:45
  • Atv Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Bir Zamanlar Cukurova

    09:45 - 14:19
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    14:19 - 16:33
  • Esra Erol'da

    16:33 - 18:36
  • Bir Zamanlar Cukurova

    18:36 - 21:01
  • Bir Zamanlar Cukurova

    21:01 - 23:32
  • Gulperi

    00:00 - 03:00
  • Gelin Evi

    02:00 - 04:00
  • Zahide Yetis'le

    04:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Carpisma -Yeni Bolum

    09:45 - 14:16
  • Zahide Yetis'le

    14:16 - 17:16
  • Show Ana Haber

    17:16 - 18:37
  • Carpisma

    18:37 - 20:57
  • Carpisma

    20:57 - 23:27
  • Muge ve Gulsen'le 2.Sayfa

    00:00 - 02:45
  • Gelinim Mutfakta

    02:45 - 05:00
  • Arka Sokaklar-Tekrar

    05:00 - 08:45
  • Kanal D Ana Haber

    08:45 - 9:45
  • Cok Guzel Hareketler 2

    09:45 - 11:30
  • Yuzlesme -Tekrar

    11:30 - 14:00
  • Cocuklar Duymasin-Tekrar

    14:00 - 17:00
  • Yabanci film

    17:00 - 18:53
  • Yabanci Damat -Tekrar

    18:53 - 20:46
  • Hayat Saglikli Guzel

    20:46 - 21:15
  • M. Citlak ile Huzur Vakti

    21:15 - 22:30
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 03:00
  • Sevkat Yerimdar

    03:00 - 05:30
  • Vurgun-Yeni Dizi

    05:30 - 06:30
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:30 - 08:45
  • Fox Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Bizim Hikaye

    09:45 - 13:18
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:18 - 15:04
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:04 - 17:09
  • Fox Ana Haber

    17:09 - 17:53
  • Bizim Hikaye

    17:53 - 20:11
  • Bizim Hikaye

    20:11 - 22:25
  • Gunaydin Doktor

    00:00 - 01:45
  • Gel Konusalim

    01:45 - 03:00
  • Survivor Panaroma

    03:00 - 05:30
  • Yemekteyiz

    05:30 - 09:00
  • Yerli Film-Annemin Yarasi

    09:00 - 12:30
  • Yerli Film-Annemin yarasi

    12:30 - 14:00
  • Emre Dorman ile Aklimdaki Sorular

    14:00 - 15:00
  • Yemekteyiz

    15:00 - 16:15
  • Survivor Panaroma

    16:15 - 17:00
  • Jet Sosyete

    17:00 - 19:06
  • Jet Sosyete

    19:06 - 21:12
  • Eser Yenenler Show

    21:12 - 23:07