Program Guide for this week

20 November 2019 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Sen Anlat Karadeniz

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Sen Anlat Karadeniz

    10:00 - 13:17
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:17 - 15:32
  • Esra Erol'da

    15:32 - 17:34
  • Sen Anlat Karadeniz - Final

    17:34 - 19:58
  • Sen Anlat Karadeniz - Final

    19:58 - 22:22
  • Iliski Durumu Karisik

    00:00 - 02:15
  • Kuaforum Sensin

    02:15 - 06:00
  • Damat Bayildi

    06:00 - 08:45
  • Show TV Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Aile Arasinda

    10:00 - 11:30
  • Guldur Guldur Show

    11:30 - 12:55
  • Kuzey Yildizi

    12:55 - 15:26
  • Zahide Yetis'le

    15:26 - 17:28
  • Show TV Ana Haber

    17:28 - 18:50
  • Sen Kiminle Dans Ediyorsun

    18:50 - 20:39
  • Sen Kiminle Dans Ediyorsun

    20:39 - 22:29
  • Muge ve Gulsenle 2. Sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Ask-i Memnu

    06:00 - 08:00
  • Yarali Kuslar

    08:00 - 09:00
  • Buket Aydinla Kanal D Haber

    09:00 - 10:00
  • Afili Ask

    10:00 - 14:15
  • Zalim Istanbul

    14:15 - 17:00
  • Afili Ask

    17:00 - 19:36
  • Afili Ask

    19:36 - 22:17
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:45 - 02:45
  • Yasak Elma

    02:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topalla Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Yaparsin Askim

    10:00 - 12:16
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    12:16 - 13:01
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:01 - 14:46
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    14:46 - 16:51
  • Fox Ana Haber

    16:51 - 17:37
  • Kursun

    17:37 - 19:43
  • Kursun

    19:43 - 21:50
  • Gel Konusalim

    00:00 - 02:15
  • Bugun Dugunumuz Var

    02:15 - 03:30
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    03:30 - 05:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz - Yeni Bolum

    05:00 - 09:00
  • Master Chef Turkiye - Yeni Bolum

    09:00 - 12:15
  • Eser Yenenler Show - Yeni Bolum

    12:15 - 14:15
  • Emre Dorman ile Aklimdaki Sorular

    14:15 - 15:30
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    15:30 - 17:30
  • Gel Konusalim

    17:30 - 19:00
  • Oynat Bakalim

    19:00 - 20:00
  • 8'de Saglik

    20:00 - 21:00
  • 8'de Bugun

    21:00 - 22:30