Program Guide for this week

20 May 2019 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • ATV Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol'da

    06:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 09:40
  • Nihat Hatipoglu ile Iftar

    09:40 - 10:45
  • Hz. Muhammed - Allah'in Elcisi

    10:45 - 14:00
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    14:00 - 16:14
  • Esra Erol'da

    16:14 - 18:16
  • Bir Zamanlar Cukurova - Tekrar

    18:16 - 20:44
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz - Tekrar

    20:44 - 22:49
  • Kuaforum Sensin

    00:00 - 03:00
  • Gelin Evi

    03:00 - 05:00
  • Zahide Yetis'le

    05:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Cukur - Yeni Bolum

    10:00 - 14:15
  • Zahide Yetis'le

    14:15 - 17:25
  • Show Ana Haber

    17:25 - 18:49
  • Cukur - Yeni Bolum

    18:49 - 21:07
  • Cukur - Yeni Bolum

    21:07 - 23:26
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    00:00 - 01:45
  • Arda'nin Ramazan Mutfagi

    01:45 - 02:45
  • Gelinim Mutfakta

    02:45 - 06:00
  • Yarali Kuslar

    06:00 - 07:15
  • Arka Sokaklar

    07:15 - 08:40
  • Kanal D Ana Haber

    08:40 - 10:00
  • Zalim Istanbul

    10:00 - 14:15
  • Leke

    14:15 - 16:00
  • M. Fatih Citlak ile Sahur Vakti

    16:00 - 17:00
  • Zalim Istanbul

    17:00 - 19:31
  • Zalim Istanbul

    19:31 - 22:00
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:15
  • Sevkat Yerimdar

    02:15 - 06:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fatih Portakal ile FOX Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Yasak Elma

    10:00 - 14:15
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    14:15 - 16:04
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    16:04 - 17:43
  • Fatih Portakal ile FOX Ana Haber

    17:43 - 18:34
  • Yasak Elma

    18:34 - 20:53
  • Yasak Elma

    20:53 - 23:11
  • Gel Konusalim

    00:00 - 01:00
  • Survivor Panaroma

    01:00 - 03:30
  • Gercegin Pesinde

    03:30 - 05:45
  • Yemekteyiz

    05:45 - 10:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    10:00 - 16:45
  • Emre Dorman ile Aklimdaki Sorular

    16:45 - 17:00
  • Survivor

    17:00 - 19:10
  • Survivor

    19:10 - 21:19
  • Gunaydin Doktor

    21:19 - 23:15